Сучасний світ неможливий без застосування сучасного програмного забезпечення для проектування, і одним з беззаперечних світових лідерів у цій галузі є програмне забезпечення SOLIDWORKS від Dassault Systèmes.
Після переговорів МОН та КПІ з представниками Coursera, студенти та викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть безкоштовно зареєструватися та отримати доступ до більш ніж 5200 курсів і 2200 керованих проектів від провідних університетів і партнерів Coursera.
У зв'язку зі значним ростом попиту на сервіси онлайн зустрічей та певними обмеженнями сторонніх систем пропонуємо додаткову можливість – скористатися сервісом, який налаштовано НТО "КПІ-Телеком".
Близько двох років тому українське представництво Rohde & Schwarz оголосило конкурс на можливість отримання від компанії сучасного радіовимірювального обладнання для потреб вищих навчальних закладів.
У навчальних програмах ВНЗ все більшого поширення набувають масові відкриті онлайн-курси (МВОК) – комбінації безкоштовних відеолекцій кращих викладачів, інтерактивних завдань та форумів для обговорення навчальних матеріалів.
15 квітня відбулася відеоконференція студентів і викладачів кафедри фізики металів Інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ» з аспіранткою університету та, водночас, Інституту фізики Ренн (Франція) Мар’яною Вережак.
Послуга бездротового доступу надає доступ до мережі інтернет та мережі КПІ. Підтримуються стандарти 802.11b та 802.11g. Для того щоб скористатися послугою необхідно мати пристрій (ноутбук, КПК або мобільний телефон) з підтримкою WiFi стандарту 802.11b/g.
6 грудня в НТУУ «КПІ» відкрито спільну Українсько-Японську навчально-наукову лабораторію експрес-мікроскопії. Обладнання для неї надала університету японська компанія «Tokyo Boeki Technology Ltd», а допомогу щодо організації цієї акції – Українсько-Японський центр НТУУ «КПІ».