Практична підготовка студентів університету

Практична підготовка студентів університету є обов'язковим компонентом
освітньо-професійної/освітньо-наукової програм підготовки здобувачів вищої освіти і має на меті набуття студентом (аспірантом) професійних компетенцій.

🎥 КПІ ім. Ігоря Сікорського та ПАТ «Центренерго» готуватимуть спеціалістів для потреб теплоенергетики України!

Спільні дії сторін у майбутньому допоможуть знизити дефіцит кваліфікованого персоналу теплоелектростанцій у проєктуванні, автоматизації процесів, підтримці безперебійного тепло- та енергопостачання різного типу об'єктів нашої держави.

КПІшники пройшли практику на Рівненській АЕС

Девʼятеро студентів КПІ наочно познайомилися із тим, що вивчали на лекціях, побачили особливості роботи хімічного цеху, цеху радіаційної безпеки, служб аналізу безпеки й налагодження та випробування устаткування, навчально-тренувального центру.

Виробнича практика студентів 3-го курсу. Студенти Спільного українсько-німецького факультету машинобудування в Німеччині

У липні 2016 р. група з 11 студентів Спільного українсько-німецького факультету машинобудування відвідала Магдебурзький університет ім. Отто-фон-Геріке (Німеччина) за програмою виробничої практики.

Як студенти ПБФ оволодівають професією

Набуття студентами практичних навичок є дуже важливим етапом навчального процесу. До організації та проведення виробничих практик, де студенти вперше долучаються до майбутньої професії, завжди відповідально ставляться на кафедрі  наукових, аналітичних та екологічних приладів і систем ПБФ. Студенти проходять практику на третьому, четвертому та шостому курсах. 

Ознайомча практика на металургійних комбінатах

Студенти кафедри ФХОТМ, завдяки невтримній енергії завідувача кафедри Дмитра Чернеги, співробітників кафедри, а також співробітників і керівництва ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» мають можливість безпосередньо ознайомитись зі спеціальністю вже після закінчення другого навчального року.

Життя підказує (стаття газети “За радянського інженера” від 17 листопада 1961 року)

Дорогі друзі, студенти cлавного КПІ! Користуюсь нагодою привітати вас і побажати найбільших успіхів у вашому житті і навчанні!

Від навчання в КПІ мене відділяють 3 роки – строк достатній для роздумів і висновків. ...>

Підписка на Виробнича практика