Студенти ІФФ відвідали завод феросплавів

Група студентів другого-третього курсів ІФФ 18–19 квітня 2019 р. відвідала АТ "Запорізький завод феросплавів" (ЗФЗ). Поїздка відбулася за підтримки Української асоціації виробників феросплавів (УкрФА) та її виконавчого директора С.Кудрявцева.

Засідання Керівного комітету проекту ЮНІДО

9 лютого в НТУУ «КПІ» відбулося чергове засідання Керівного комітету міжнародного проекту ЮНІДО “Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні».

У КПІ обговорили енергетичні проблеми промислових підприємств

Актуальні проблеми енергетичного забезпечення промислового виробництва були винесені на розгляд форуму «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ): енергоефективність», який відбувся в НТУУ «КПІ» 6 листопада.

Не перетворюймо власне життя на лотерею

Те, що наших співвітчизників неможливо злякати ані вогнем, ані водою, відомо всім. Можливо, іноді ризик є виправданим, але дехто з нас часто демонструє різновид "героїзму", який аж ніяк не може бути зрозумілим – навіть за наявності засобів індивідуального захисту працює без них.

Екскурсія до «Тетра Паку»

Група студентів кафедри біотехніки та інженерії ФБТ 19 травня відвідала українську філію всесвітньо відомої компанії «Тетра Пак». Ми побували у виробничих цехах та офісних приміщеннях.

Проект ЮНІДО реалізується. Національна програма з більш чистого виробництва в Україні

У 2007 р. в Україні розпочато виконання Проекту Організації ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) “Започаткування та функціонування Національної програми з більш чистого виробництва в Україні”.

Життя підказує (стаття газети “За радянського інженера” від 17 листопада 1961 року)

Дорогі друзі, студенти cлавного КПІ! Користуюсь нагодою привітати вас і побажати найбільших успіхів у вашому житті і навчанні!

Від навчання в КПІ мене відділяють 3 роки – строк достатній для роздумів і висновків. ...>

Мандрівка “в Новий рік”

У грудні київські екскурсбюро – “Цікавий Київ”, “Фрески Києва”, “КЛІО” та інші – завалені заявками на екскурсію “в Новий рік” – на Клавдіївську фабрику ялинкових іграшок.

Підписка на Виробництво