Ви є тут

Екскурсія до «Тетра Паку»


2009.05.19 Екскурсія студентів ФБТ до «Тетра Паку»

Група студентів кафедри біотехніки та інженерії ФБТ 19 травня відвідала українську філію всесвітньо відомої компанії «Тетра Пак». Ми побували у виробничих цехах та офісних приміщеннях. Побачене та почуте тут – сучасне обладнання, новітні технології – перевершило всі наші сподівання та справило велике враження. Приємно здивувала налагоджена робота спеціалістів усіх рівнів.

«Тетра Пак» – це транснаціональна компанія, заснована в 1950-х роках у Швеції. Згодом вона стала одним з найбільших світових постачальників устаткування для виготовлення пакувальних засобів, систем переробки сировини, дистрибуції, надання послуг при проектуванні виробничих ліній, виготовленні рідких продуктів харчування тощо. Нині «Тетра Пак» має свої представництва в 165 країнах світу. З 1992 р. діє філія й в Україні. Вітчизняна харчова промисловість віддразу відчула позитивний вплив нового пакування на розвиток галузі та якість продуктів.

Хочеться висловити щиру подяку генеральному директору підприємства пану Урошу Кепіцу за цікаву презентацію та директору з логістики Андре де Олівейра й черговому інженеру за інформативну екскурсію.

Поверталися ми, сповнені враженнями і сподіваннями: якщо у нас працюють такі підприємства й їх ставатиме більше, то Україну чекають кращі часи.

Марія Колесник, ФБТ

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій