Група студентів кафедри біотехніки та інженерії ФБТ 19 травня відвідала українську філію всесвітньо відомої компанії «Тетра Пак». Ми побували у виробничих цехах та офісних приміщеннях. Побачене та почуте тут – сучасне обладнання, новітні технології – перевершило всі наші сподівання та справило велике враження. Приємно здивувала налагоджена робота спеціалістів усіх рівнів.

«Тетра Пак» – це транснаціональна компанія, заснована в 1950-х роках у Швеції. Згодом вона стала одним з найбільших світових постачальників устаткування для виготовлення пакувальних засобів, систем переробки сировини, дистрибуції, надання послуг при проектуванні виробничих ліній, виготовленні рідких продуктів харчування тощо. Нині «Тетра Пак» має свої представництва в 165 країнах світу. З 1992 р. діє філія й в Україні. Вітчизняна харчова промисловість віддразу відчула позитивний вплив нового пакування на розвиток галузі та якість продуктів.

Хочеться висловити щиру подяку генеральному директору підприємства пану Урошу Кепіцу за цікаву презентацію та директору з логістики Андре де Олівейра й черговому інженеру за інформативну екскурсію.

Поверталися ми, сповнені враженнями і сподіваннями: якщо у нас працюють такі підприємства й їх ставатиме більше, то Україну чекають кращі часи.

Марія Колесник, ФБТ

Дата події