Актуальні проблеми енергетичного забезпечення промислового виробництва були винесені на розгляд форуму «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ): енергоефективність», який відбувся в НТУУ «КПІ» 6 листопада.

Організатором форуму виступив Центр ресурсоефективного та чистого виробництва, одним із засновників якого є НТУУ «КПІ». Участь у ньому взяли представники промисловості, транспортних організацій, малого і середнього бізнесу, громадських організацій, науки, освіти та органів державної влади.

Форум проходив у рамках Демонстраційної компоненти програми ЮНІДО «Екологізація економік країн східного партнерства ЄС» (EaP GREEN).

Програма ця покликана надавати підтримку країнам-учасникам у їх переході до «зеленої економіки» та стимулюванні розвитку «зеленого бізнесу». Її учасниками є шість країн Східного партнерства ЄС: Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна. Програма фінансується Європейською Комісією та іншими країнами-донорами і реалізується за спільною участю чотирьох міжнародних організацій: Європейської економічної комісії ООН (ЄЕК ООН), Організації з економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), Організації Об`єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) та Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).

Учасники форуму «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ): енергоефективність» не лише обговорювали енергетичні проблеми виробничих підприємств і методи їхнього подолання, але й обмінювалися досвідом, а також міркували над питаннями поширення, популяризація та впровадження методики ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні.

Дискусія також стосувалася питань упровадження в діяльність малих і середніх підприємств методик ресурсоефективного і чистого виробництва (РЕЧВ) та інших заходів з підвищення ефективності споживання енергоресурсів.

Усі, хто взяв участь у форумі, отримали підготовлений співробітниками Центру ресурсоефективного та чистого виробництва посібник «Підходи та практики ресурсоефективного виробництва».

Усього має бути проведено шість таких тематичних форумів. Окрім питань, винесених на розгляд сьогоднішнього, вони будуть присвячені проблемам ефективності використання матеріалів, води, скорочення викидів, поводження з відходами, скорочення обсягів та очищення стічних вод.

[06.11.2015] Форум «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ): енергоефективність»

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва запрошує взяти участь у форумі «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ): енергоефективність».

Форум відбудеться в рамках Демонстраційного компоненту програми ЮНІДО «Екологізація економік країн східного партнерства ЄС»(EaP GREEN).

Дата проведення: 6 листопада 2015 року
Місце проведення: м.Київ, пр-т. Перемоги 37, корпус 6,
НТУУ «КПІ», зала Адміністративної Ради
Початок о 10:30

Метою заходу є обговорення актуальних проблем в сфері енергетичного забезпечення промислового виробництва та шляхів їх вирішення, обмін досвідом між учасниками форуму, а також поширення, популяризація та впровадження методики ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні.

До участі запрошуються представники підприємств, наукових і освітніх установ, державних структур, громадських організацій України, які підтримують ідеї «зеленого» виробництва.

Дискусія Форуму також стосуватиметься питань впровадження методики ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ) та інших заходів з підвищення ефективності споживання енергоресурсів для малих та середніх підприємств.

Дізнатися більше про Форум та зареєструватися можна до 31.10.2015р. за телефоном (066) 720-91-80 або електронною поштою: pryimak_k[at]ukr.net. Контактна особа Катерина Приймак, експерт з інформаційного поширення РЕЧВ в Україні.

Долучення Розмір
Інормаційне повідомлення (345.17 КБ) 345.17 КБ
Дата події