Кафедра психології і педагогіки, представлена колективом авторів у складі Винославська Олена Василівна, завідувач кафедри, Ковальчук Олена Степанівна, Лазорко Ольга Валеріївна, Сингаївська Алла Михайлівна отримали нагороду у Всеукраїнському конкурсі на кращу робочу програму дисципліни "Корпоративна соціальна відповідальність". Конкурс оголошено Українською Асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти за підтримки компанії СКМ та Представництва ООН в Україні.

Оголошення результатів Конкурсу та нагородження переможців відбулось 24 березня 2011 р. у Києві під час Другої міжнародної науково-практичної конференції "Виклики та потреби бізнесу ХХІ століття". Розроблену робочу програму "Соціальна відповідальність в інженерії" відзначено другою премією, авторам вручено дипломи лауреатів та призи.

Ковалець Ольгу Яківну (асистент ФБТ), Віцюк Юлію Юріївну (асистент ВПІ), Мельник Олену Олексіївну (асистент ВПІ), Хмілярчук Ольгу Іларіонівну (ст. викладач ВПІ) з присудженням їм премій НАН України для молодих учених за кращі наукові роботи за підсумками конкурсу 2010 р.