Переможці конкурсу “Молодий викладач-дослідник” 2023 року

Рішенням Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» від 4 березня 2024 р., протоколом № 3 та наказом ректора КПІ ім Ігоря Сікорського № НОД/173/24 від 12.03.2024 затвердили переможців конкурсу КПІ ім.

Red Kalyna 2023

Red Kalyna - одна з головних ініціатив Спільноти Європейського інституту Інновацій та Технологій (EIT) та Кластеру Стратегічних регіональних інновацій EIT.

Переможці конкурсу “Молодий викладач-дослідник” 2022 року

Рішенням Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» від 13 березня 2023 р., протоколом № 3 затвердити переможців конкурсу КПІ ім. Ігоря Сікорського в номінації “Молодий викладач-дослідник–2022”

Вітаємо переможців ХV олімпіади з теорії електронних кіл “ТЕК’2022” !!!

21 листопада 2022 року у дистанційному режимі відбулася XV відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який пр

З початком пар, першокурсники!

Починати своє студентське життя у розпал війни — сміливе рішення. Ми сподіваємося найближчим часом побачити вас у студмістечку, гуртожитках і аудиторіях.

Вітаємо Михайла Згуровського з обранням іноземним членом-кореспондентом Австрійської академії наук

Михайла Згуровського обрано за цикл наукових праць у галузі системної математики, штучного інтелекту, теорії нелінійних операторних рівнянь і включень, варіаційних нерівностей, опублікованих у Springer Inte

Підписка на Вітаємо