Вітаємо

Вітаємо переможців Відкритої олімпіади з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського 2019 року

2019.03.06 відкрита олімпіада з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського

Церемонія нагородження переможців та призерів XXXIV Відкритої студентської олімпіади з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася 4 квітня 2019 року.

ВІТАЄМО колектив Студії живопису та графіки "Гармонія"

ВІТАЄМО колектив Студії живопису та графіки "Гармонія" ЦКМ і його керівника Андрія Кулагіна з присвоєнням звання "Народна аматорська студія"!

Студенти ФСП перемогли у фахових змаганнях

2018.11.24-25 ІІ Національні судові змагання з протидії корупції

Колектив факультету соціології і права вітає студентку магістратури Марію Куляшу та випускника бакалаврату Юрія Мироненка з перемогою в Національних судових змаганнях з протидії корупції.

Вітаємо з присудженням премій Президента України

2018.12.07 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №419/2018

Вітаємо з присудженням премій Президента України для молодих вчених 2018 року

Вітаємо доцентів зварювального факультету Євгенію Чвертко і Андрія Чорного!

2018.10.04 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №301/2018 Про присудження Державних премій України в галузі освіти 2018 року

Вітаємо доцентів зварювального факультету Євгенію Петрівну Чвертко і Андрія В'ячеславовича Чорного з присудженням Державної премії України в галузі освіти 2018 року

Вітаємо переможців ХІІІ Спартакіади серед ЗВО міста Києва

2018.09.17 засідання Виконавчого комітету ФАСК

КПИ ім. Ігоря Сікорського за результатами ХІІІ Спартакіади серед ЗВО міста Києва зайняв перше місце в своїй категорії і загальне перше місце, обійшовши навіть Національний університет фізичного виховання та спорту України.

Гранти Президента для молодих учених 2018

2018.07.16 молоді науковці КПІ отримали гранти

Цього року 62 молоді науковці отримали гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених. Відповідне розпорядження №105/2018-рп видав П.Порошенко 16 липня 2018 р.

Медаль Познанського технологічного університету ректору

2018.09.03 Михайлу Згуровському вручено медаль "За заслуги перед Познанським технологічним університетом"

3 вересня ректор Познанського технологічного університету професор Томас Лодиговський вручив медаль "За заслуги перед Познанським технологічним університетом" ректору КПІ ім. Ігоря Сікорського академіку НАН України Михайлу Згуровському.

Вітаємо представників КПІ ім. Ігоря Сікорського, обраних до складу Національної академії наук України!

2018.03.07 сесія Загальних зборів Національної академії наук України

Вибори нових дійсних членів (академіків) і член-кореспондентів Національної академії наук України відбулися на сесії Загальних зборів Національної академії наук України 7 березня 2018 року.

Сторінки