ВПІ

Видавничо-поліграфічний інститут

KPI Campus, building #8

Адреса: 03056, вул. Янгеля, 1/37, навчальний корпус 8, кiмн.58
Телефони для довiдок: 204-84-25 (стаціонар), 204-91-28 (заочне навчання)
e-mail: vpf[at]ntu-kpi.kiev.ua

Студенти ВПІ відвідали Будинок Уряду

2019.04.23 візит студентів ВПІ до будинку уряду

23 квітня 2019 р. студенти третього курсу ВПІ, майбутні фахівці з реклами і зв'язків з громадськістю, завітали до Будинку Уряду. Вони ознайомилися з особливостями роботи вищого органу виконавчої влади та більше дізналися про організацію урядових комунікацій з громадськістю.

"Бранці Кремля": презентація фільму і знайомство з його героями (відео)

2019.02.22 презентація фільму і знайомство із Ільмі Умеровим і Володимиром Жемчуговим

22 лютого зі студентами та викладачами ВПІ зустрілися люди, які власним життям довели відданість Україні та її незалежності, – український кримськотатарський політик, беззмінний член Меджлісу кримськотатарського народу з 1991 року, голова Бахчисарайської районної державної адміністрації в 2005–2014 роках Ільмі Умеров та Герой України, український партизан, а нині радник міністра інформаційної політики України з питань національно-патріотичного виховання молоді Володимир Жемчугов.

Зображує емоції на папері

твори Анастасії Єжели (ВПІ, гр. СГ-82)

За підсумками конкурсу "Таланти КПІ 2018" кращими роботами в номінації "Живопис" серед студентів названо твори Анастасії Єжели (ВПІ, гр. СГ-82).

Зустріч з видавцем Олегом Симоненком

2018.11.19 Зустріч з видавцем Олегом Симоненком

19 листопада 2018 року відбулась зустріч студентів кафедри видавничої справи та редагування з директором видавництва "Час майстрів" Олегом Симоненком.

Нагороди політехнікам в Солом'янській РДА

Зліва направо В.Прищепа, Є.Браславська, М.Шкуро, А.Куліш, С.Нещеретов

Урочистості з нагоди  Міжнародного дня студентів відбулися 6 листопада 2018 року в Солом'янській РДА.

Зустріч з авторами проектів-переможців міського конкурсу Громадського бюджету

2018.11.21 Зустріч з авторами проектів-переможців міського конкурсу Громадського бюджету

Керівники університету 21 листопада зустрілися з авторами проектів-переможців цьогорічного міського конкурсу Громадського бюджету (Бюджету участі). В нашому університеті таких проектів дванадцять. Отож обговорено нагальні питання впровадження ідей, що їх згенерували студенти та викладачі КПІ ім.

КПІ ім. Ігоря Сікорського та Шенчженьский технічний університет уклали меморандум про співпрацю

2018.10.18 делегація Шенчженьского технічного університету (Китайська Народна Республіка) в КПІ

18 жовтня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація Шенчженьского технічного університету на чолі з його проректором Сунь Сянюй.

На книжковому форумі: для дітей та дорослих

2018.09.23 Вірші з книги діткам читає народний артист України Богдан Бенюк

Форум видавців у Львові – одна з масштабних культурних подій в Україні. Щорічно тут презентуються сотні книжкових новинок та відбуваються десятки  творчих зустрічей. Цьогоріч у вересні відбувся 25-й, ювілейний, форум, тема якого – Свобода.

Сторінки