СОТ Політехнік

Приїжджайте на грибний сезон в Політехнік

На наші бази відпочинку почали бронювати місця на осінній сезон. Дехто навіть з відкритою датою – коли гриби полізуть. А рибалкам так справжній рай – у спеку прохолодно, за помірної температури – не треба кутатися, та й помешкання поряд – не доведеться штовхатися у транспорті

[Літо 2020] Оздоровчому сезону – бути!

Цього року пандемія COVID-19 і оголошений через це карантин внесли корективи в налагоджену роками систему організації літнього відпочинку студентів і співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також їхніх дітей.

[з 03.06.2020] Бронювання та викуп путівок на літнє оздоровлення

Розпочалась видача ПРОМОКОДІВ та посилань для онлайн бронювання для співробітників та здобувачі освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського, щоб ви змогли першими забронювати путівку та скористатися пріоритетом та пільговою вартістю.

Лабіринт 2015. Осінь

Кавун. Латинські божества. Багнюка. Студенти. "Політехнік". Що об'єднує ці слова? Звичайно, "Лабіринт". Туристична гра "Лабіринт" стала для КПІ вже традиційною. "Лабіринт 2015. Осінь" 2–4 жовтня уже вкотре зібрав студентів НТУУ "КПІ" на базі СОТ "Полі­технік".

Літо в "Політехніку"

Мальовничий куточок у сосновому лісі, з озером, упорядкованою територією та пляжем, з гідними умовами проживання – так сьогодні можна охарактеризувати базу відпочинку "Політехнік".

Весна. Студенти. Лабіринт 2014

Весна. Студенти. Політехнік. Що поєднує ці слова? Звичайно, "Лабіринт". Туристична гра "Лабіринт" стала для КПІ уже традиційною. Це очікуваний захід для багатьох поціновувачів спорту, туризму та здорового відпочинку. Цьогорічний "Лабіринт-2014. Весна" не став винятком.

Весняні змагання "Лабіринт" 2013

Весняні змагання "Лабіринт", на які з нетерпінням чекали політехніки, відбулися 25–27 травня на базі СОТ "Політехнік". Ініціатором та головним організатором турніру є студмістечко НТУУ "КПІ" за підтримки профкому студентів.

Табір "Політехнік": сосни, море, пляж

Цього літа студенти та співробітники КПІ мали можливість цивілізовано – комфортно та безпечно – відпочити на базі "Політехнік", що на Київському морі. За останні два роки територія навколо капітально відремонтованих спальних корпусів отримала гідне облаштування.

Не можна сказати "прощай" [база відпочинку НТУУ "КПІ" "Політехнік"]

Усі творіння природи є довершеними. Стрімко випнута вгору пружна сосна – гарніша серед інших, коли ж потрапляєш у сосновий ліс – почуваєшся наче в неземній реальності. Високо в піднебессі погойдуються смарагдові віти, далекі від земної метушні. Ранковий серпанок огортає їх найніжнішими шовками й шифонами – персиковими чи рожевими. Удень їх пестять сонячні промені, що іскряться та переливаються, аж очам боляче. Вечір накидає на верхівки струмливий сріблястий атлас, який налаштовує на спокій та внутрішню гармонію.