Адміністративна робота

Адміністративна робота

Проректор з адміністративної роботи КПІ ім.Ігоря Сікорського: кандидат технічних наук Вадим Анатолійович Кондратюк
Приймальня: 03056, м. Київ-56, проспект Перемоги, 37, корпус 1, кімната 109
Приймальні години: вівторок з 15:00 до 17:00 години
Телефон: 204-90-91
e-mail: prorector-agr[at]kpi.ua

Проректор Вадим Кондратюк: «Попри війну, наш університет живе повноцінним життям»

Величезну, хоча й інколи не дуже помітну для сторонніх роботу з підтримування безпеки і життєдіяльності КПІ в воєнний час щодня роблять працівники департаментів безпеки і господарської роботи.

Важливо КПІшникам

Дорогі київські політехніки, те в що не хотілося вірилося, почало відбуватися.

1. В студмістечку КПІ організовано координаційний штаб на чолі з О.А. Іщенком (0677323329). Після отримання сиренної тривоги студенти переміщені в укриття.

Звітує проректор з адміністративної роботи Вадим Кондратюк 2021 ntuu.kpi пт, 02/04/2022 - 16:08

17 січня відбулося перше в цьому році засідання Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Куріння в навчальних закладах заборонено

Нагадуємо про заборону тютюнопаління в закладах освіти та необхідність дотримання нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки та Правил внутрішнього розпорядку університету.

Оновлення кампуса КПІ

У КПІ триває спорудження масштабної зеленої зони для відпочинку та інтелектуального дозвілля студентів. Уздовж корпусів ІАТ, ІХФ та ФІОТ будують понад кілометр парку.

Забезпечуємо навчальну й наукову діяльність в умовах пандемії та економії коштів. Зі звіту проректора з адміністративної роботи Вадима Кондратюка на засіданні Вченої ради 5 квітня 2021 р.

Діяльність департаментів господарської роботи, майнових і соціальних питань та безпеки здійснюється в рамках "Стратегії розвитку КПІ ім.Ігоря Сікорського" та спрямована на утримання існуючої матеріально-технічної бази в нормальному експлуатаційному стані, створення необхідних умов для забезпеченн

Весняний двомісячник з благоустрою і толока: як попрацювали?

В КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов двомісячник з благоустрою території, а також весняна толока. Про те, що було зроблено і про найближчі плани щодо благоустрою кореспонденту "Київського політехніка" розповів проректор  з адміністративної роботи Вадим Кондратюк.

Ан-2 прямує до КПІ

Без сумніву, літак Ан-2 – легенда вітчизняного літакобудування. Це наймасовіший у світі за всю історію авіації одномоторний біплан.