Шевченко Т.Г.

Шевченкіана на віки

Під такою назвою виставка про життя і творчість поета відкрилася в 13-й залі НТБ. Автори використали різноманітні засоби передачі Шевченківської творчості: скульптуру, картини, фотоматеріали, книги останніх років видання.

Шевченко в серці КПІ

Що за часи настали в нашій рідній Україні? Чи пам'ятаємо ми, що було в минулому? Час летить, а минуле залишається, сьогоднішній день уже завтра стане вчорашнім, все минає, а Шевченко в серцях українців живе вогником, що жевріє лише всередині справжніх патріотів.

Тієї слави Шевченка повік не забудем

З нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, Науково-технічна бiблiотека ім. Г.І. Денисенка НТУУ "КПІ" підготувала власну програму вшанування пам'яті великого українського митця, а також зробила огляд найцікавіших видань про нього.

Презентація "Шевченківської енциклопедії"

Шевченкове слово і думка, що завжди привертає увагу широкої громадськості, набуває особливого звучання під час Шевченківських днів, які відзначає вся Україна. Цьогоріч українська та світова спільнота відзначає 200-річний ювілей від дня народження Кобзаря.

Брейн-ринг до ювілею Т.Г. Шевченка

6 березня в аудиторії 432 18-го корпусу кафедрою української мови, літератури та культури був проведений Брейн-ринг, присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Мета заходу – виявити кращу команду університету  на знання творчості  Кобзаря.

Вечір поезії до ювілею Кобзаря

– Вітаю вас з чисто українським святом – днем народження Кобзаря. Я не певен, що є ще народи, які так святкують день народження поета, – такими словами Віталій Іващенко розпочав 14 березня вечір поезії, присвячений  200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

Тут пензлі ще зберігають дотик руки Шевченка…

Якщо ви бували у провулку Т.Шевченка, що біля Майдану Незалежності, то, впевнена, були здивовані: як серед столичного многоголосся, скляних банківських будівель, київських "хмарочосів", модних крамниць та дорогих кав'ярень зберігся цей колоритний будиночок першої половини ХІХ століття (який і

Тарас Шевченко живе і промовляє…

Зважаючи на доленосні і бурхливі події в Україні, бачимо, що Шевченко, як і ота трагічна новоявлена хрещатицька Небесна Cотня сучасних юних героїв гордої і незламної країни, полегла на Майдані незалежності, живе посеред нас, додає сміливості і впевненості у боротьбі з нашими відвертими і прихован

З історії створення пам'ятника Тарасу Шевченку в Києві

Пам'ятник Тарасу Шевченку в Києві вже давно став центром будь-яких заходів, пов'язаних з ім'ям Великого Українця і, водночас, одним із символів столиці. Утім, все ж таки не так давно, як можна було б подумати, знаючи про ту глибоку шану, з якою ставиться наш народ до Тараса Шевченка.