Як використовувати з користю сучасні нейротехнології, створювати великі мовні моделі, а також нові формати інформаційного контенту та застосовувати штучний інтелект (або, як тепер частіше кажуть, ШІ) для розв'язання практичних завдань?
На початку липня 2024 року в "розумному укритті" Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Літня школа "Формування міського середовища для завтрашнього дня".
КПІ ім. Ігоря Сікорського продовжує серію буткемпів, спрямованих на відновлення України, у межах міжнародного проєкту RESCUU. Після успішни торішніх буткемпів, у липні ц.р. в університеті було проведено буткемп "Наука та інновації заради відродження України".
Шкільні канікули – не лише час для відпочинку. Для школярів це ще й можливість поринути у захоплюючий світ науки. Отож наприкінці березня до Великої хімічної аудиторії хіміко-технологічного факультету КПІ ім.
Протягом тижня група студенток НН ІМЗ ім. Є. О. Патона в супроводі доцентки кафедри зварювального виробництва Наталії Стреленко перебувала в Штутґартському університеті.
Час четвертої Школи креативності та School of creativity Vol.4. настав! Цього разу у фокусі креативних учнів та лекторів — технології штучного інтелекту.
КПІ ім. Ігоря Сікорського значну увагу традиційно приділяє профорієнтації шкільної молоді. Отож, уже не перший рік на базі університету в межах проєкту "Майбутній КПІшник" проходить Інженерна школа "KPISchool". Не став винятком і 2023 рік: уже відбулося дві школи в змішаному форматі.
У Київській політехніці школярі навчаються створювати свої перші пристрої. KPISchool є частиною проєкту «Майбутній КПІшник», що популяризує інженерію серед молоді.