Протягом тижня група студенток НН ІМЗ ім. Є. О. Патона в супроводі доцентки кафедри зварювального виробництва Наталії Стреленко перебувала в Штутґартському університеті.

За шість робочих днів школи дівчата встигли:
🔹 прослухати лекції провідних фахівців про надсучасні методи дослідження матеріалів, конструкцію та принципи роботи електронних мікроскопів, а також методики інтерпретації отриманих зображень;
🔹 набути практичних навичок роботи з унікальним обладнанням для підготовки зразків, а також SEM, TEM та STEM мікроскопії;
🔹 зробити стендові доповіді про результати власних наукових досліджень;
🔹 поспілкуватися зі студентами Інституту матеріалознавства Штутґартського університету;
🔹 у межах культурної програми відвідати Mercedes Benz AG.

Вітаємо учасниць з успішно завершеним навчанням у межах школи й поверненням додому!

Висловлюємо подяку організаторам Літньої школи: директорові НН ІМЗ ім. Є. О. Патона КПІ Ігорю Владимирському та директорові Інституту матеріалознавства Штутґартського університету професорові Гідо Шмітцу.