Іноземці, для яких Україна стала рідним домом, залишаються тут, незважаючи на війну

Коли мільйони людей тікали від війни, деякі експатріанти ухвалили, здавалось б, неймовірне рішення – залишитися в Україні. Серед них – студенти, які вирішили закінчити навчання, й інші люди, які тепер вважають Україну своїм домом.

Меган Спешіа
Фотографії Лаура Бушнак

Політика КПІ ім. Ігоря Сікорського щодо взаємодії з місцевою громадою для покращення системи охорони здоров'я та добробуту, включаючи програми для переміщених осіб або біженців

Політика КПІ ім. Ігоря Сікорського щодо взаємодії з місцевою громадою для покращення системи охорони здоров’я та добробуту, включно із програмами для переміщених осіб або біженців полягає в підтримці соціальної відповідальності та доступу до медичних і соціальних послуг для всіх, в тому числі переміщених осіб або біженців.

Вроцлав допомагає українцям

Вроцлав, третє після Варшави та Кракова за розміром місто у Польщі стало польсько-українським. За даними перепису 2021 року, населення Вроцлава становило 673 тисячі осіб. Але якщо до лютого 2022 р.

Про досвід Грузії у справі подолання проблем біженців і внутрішньо переміщених осіб з перших вуст

21 листопада студенти ФСП зустрілися з групою співробітників Міністерства з питань внутрішньо переміщених з окупованих територій осіб, біженців і розміщення Грузії на чолі з Міністром С.Субарі та Міністром з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України В.Чернишом.

Підписка на Біженці