Практична підготовка студентів університету

Практична підготовка студентів університету є обов'язковим компонентом
освітньо-професійної/освітньо-наукової програм підготовки здобувачів вищої освіти і має на меті набуття студентом (аспірантом) професійних компетенцій.

Авто на водні для ІЕЕ. Студенти-магістри вивчатимуть водневу енергетику на практиці

В Інституті енергозбереження та енергоменеджменту КПІ впроваджено сертифікатну програму, присвячену розв‘язанню проблем водневої енергетики, водних технологій, енергетики й транспорту.

Студенти КПІ пройшли практику на РАЕС

Четвертокурсники КПІ впродовж місяця проходили переддипломну практику в реакторних цехах, турбінному цеху, відділі ядерної безпеки РАЕС.

Також студенти отримали докладну інформацію про заробітну плату, соціальні пільги й гарантії для фахівців галузі.

ЗМІ про переддипломну практику КПІшників

Інформаційно-аналітичний телеканал «12 канал» зняв сюжет про переддипломну практику на Рівненській АЕС.

Київський політех — один з провідних ЗВО України, де готують фахівців для атомної енергетики.

КПІшники пройшли практику на Рівненській АЕС

Девʼятеро студентів КПІ наочно познайомилися із тим, що вивчали на лекціях, побачили особливості роботи хімічного цеху, цеху радіаційної безпеки, служб аналізу безпеки й налагодження та випробування устаткування, навчально-тренувального центру.

Співпраця КПІ й Barristers

КПІ та адвокатське об’єднання Barristers підписали меморандум про співпрацю. Студенти ФСП практикуватимуть з найліпшими правниками країни.

Виробництво – це вищий пілотаж бізнесу

"Серед компаній, які із задоволенням беруть на практику й на роботу наших студентів і куди із задоволенням ідуть наші випускники, – Білоцерківський завод "Трібо", – розповів в.о. завідувача кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії ІМЗ ім. Є.О. Патона д.т.н.

Студенти ФЕА про стажування в Університеті Ворика

В Україні активно впроваджуються освітні програми ЄС, що істотно впливають на розвиток людського потенціалу. Зокрема, в КПІ ім. Ігоря Сікорського успішно діє програма "Erasmus+" з академічних обмінів. Наводимо враження студентів ФЕА від стажування у Великій Британії.

Враження про стажування в Німеччині

У номері за 9 листопада 2017 р. наша газета опублікувала інтерв'ю завідувача кафедри органічної хімії та технології органічних речовин (ОХ та ТОР) ХТФ доктора хімічних наук, професора А.А.Фокіна. У ньому, зокрема, йшлося про співпрацю кафедри із закордонними партнерами.

Співпраця з галуззю – запорука підготовки кваліфікованих фахівців

6 листопада 2017 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між кафедрою автоматизації проектування енергетичних процесів та систем (АПЕПС) теплоенергетичного факультету Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та Всеукраїнс

Підписка на Практика