Першокурсниця факультету лінгвістики КПІ Вікторія Кім виборола золото у конкурсі студентських робіт, що його проводив ЦМБ за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. Вікторія вразила суддів своїм відео «NATO Reflection Process: NATO-2030». В ньому дівчина рефлексує щодо діяльності Північноатлантичного альянсу та аналізує виклики, які постануть перед ним у майбутньому, особливо в контексті України.

Конкурс есеїв та відеоробіт був присвячений темі євроатлантичної інтеграції України та розвитку регіонального безпекового сектора і проводився серед учасників Академій НАТО й студентської молоді. Його приурочили до 15-річчя створення Центру міжнародної безпеки та євроатлантичного співробітництва.

Відео, яке принесло Вікторії заслужену перемогу, можна переглянути за посиланням.