Ви є тут

[23.04.2019 | 10:00] Культурно-інвестиційний форум "ЩЕДРИК ІNVEST"


Культурно-інвестиційний форум "ЩЕДРИК ІNVEST"

Шановні друзі! Запрошуємо 23 квітня 2019 року до Центру культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського, де з 10:00 відбудеться культурно-інвестиційний Форум "ЩЕДРИК ІNVEST" (міжнародний проект “Через культурну дипломатію до економічної незалежності України”).

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Особливість заходу.

На Форумі буде представлено 82 найкращих українських голоси – учасників Української республіканської капели NOW Кредо, які з травня по грудень 2019 року здійснять ювілейний тур країнами Європи та Америки на честь створення у 1919 році Урядом УНР Української Республіканської Капели та на честь 100-річчя з початку світового тріумфу української пісні “ЩЕДРИК”.

Вперше в Україні буде відзначено переможців бізнес-нагороди “ЩЕДРИК Award”.

Ознайомитися з проектом “Через культурну дипломатію до економічної незалежності”, програмою культурно-інвестиційного форуму "ЩЕДРИК INVEST" та зареєструватись в якості учасника Форуму можливо за посиланнями: shchedrykinvest.com.ua та shchedrykfest.com.ua.

Організатори форуму:

Торгово-промислова палата України, Український союз промисловців і підприємців за підтримки American Chamber of Commerce, European Business Association, Canada - Ukraine Chamber of Commerce та ін.

Департамент міжнародного співробітництва КПІ ім.Ігоря Сікорського

Тел.: (044) 204-8475

Email: org_icd@kpi.ua

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій