Виставка “КПІ. Футбол. Лобановський”

18 травня музеї всього світу відзначили своє професійне свято – Міжнародний день музеїв, тему якого щороку задає ICOM – міжнародне об'єднання музеїв та професійних музейних працівників.

Електронний кампус: стан і перспективи

"Електронний кампус" (ЕК) як складник єдиного інформаційного середовища КПІ ім. Ігоря Сікорського почав функціонувати у 2012 році. Його завданням є підтримка освітнього процесу.

Колекція мініатюрних книг в університетській бібліотеці

Серед великої кількості різноманітних унікальних видань, що зберігаються у відділі рідкісних і цінних документів Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського, є зібрання книг малого формату: 10–14 см на 10 см, не більше. Колекція таких мініатюр нараховує близько 400 примірників.

Конференція з історії науки, техніки та освіти 2019

Щорічна Міжнародна молодіжна науково-практична конференція "Історія розвитку науки, техніки та освіти" на тему "Світоглядне значення наукової картини світу", яка традиційно проходить у рамках Молодіжного симпозіуму з історії науки і техніки "Пріоритети української науки", відбулася 23 квітня 2019

Всеукраїнський фестиваль науки – 2019

Фестивалі науки є найкращим світовим форматом популяризації науково-технічних досягнень. Всеукраїнський фестиваль науки – це масштабний загальнодержавний проект з популяризації науки, який проводиться в рамках свята "Дні науки" в Україні. Засновником фестивалю у 2007 р.

Вдалий виступ скелелазів КПІ на чемпіонаті України

Чемпіонат України серед студентів зі скелелазіння на природному рельєфі пройшов з 30 квітня по 5 травня у мальовничому каньйоні Буки на Черкащині. Помірятися силами з'їхалися представники  ЗВО з  Харківщини, Одещини, Вінниці, Луганщини, Донеччини, Києва.