Задля безпеки інформаційно-керуючих систем

Цілісну науково-обґрунтовану методологію забезпечення функціональної безпеки інформаційно-керуючих систем у критичних галузях запропонувала група українських науковців, серед яких і д.т.н., професор, завідувач кафедри телекомунікаційних систем ІТС Л.Уривський.

Звернення Департаменту міжнародного співробітництва до київських політехніків

Шановні колеги! Стратегією розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2019–2024 роки у частині міжнародної діяльності передбачено посилити участь наукових шкіл у міжнародній проєктно-грантовій діяльності.

2019. Господарюємо вміло й ощадливо

Утриманням матеріально-технічної бази в нормальному експлуатаційному стані, створенням необхідних умов для навчальної та наукової діяльності здобувачів вищої освіти і співробітників університету опікуються департаменти господарської роботи, майнових та соціальних питань і безпеки

Зустріч з послом Туреччини в Україні та генеральним директором компанії «Baykar Makina»

Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гульдере під час свого візиту до КПІ ім. Ігоря Сікорського, який відбувся 23 січня, представив співробітникам університету генерального директора компанії «Baykar Makina» Халюка Байрактара

Наша дума, наша пісня – слава України

22 січня 2020 р. в залі засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла ХV Різдвяна зустріч Центру вільного спілкування "Діалог" товариства "Знання" України – "Наша дума, наша пісня – слава України".