Номер 6 газети "Київський політехнік" за 2016 рік

Київський політехнік, 2016, № 6 (у .pdf форматі)

Вийшов з друку 6 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2016 рік.

Вітаємо студентів-шахістів

Вітаємо Михайла Білоуса (ФІОТ, гр. ІС-51) з присудженням звання міжнародного майстра (ІМ) і Павла Воронцова (ІПСА, гр.ДА-51) з присудженням звання міжнародного гросмейстера (GM)!

Зустріч з керівником Солом'янського управління поліції

2016.02.10 Зустріч з керівником Солом'янського управління поліції

10 лютого представники студентських організацій університету зустрілися з новопризначеним начальником Солом'янського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві Павлом Василенком.

Електронний кампус КПІ: кроки до вдосконалення

2016.02.19 Засідання робочої групи з удосконалення системи "Електронний кампус

Відбулося засідання робочої групи з удосконалення системи "Електронний кампус НТУУ "КПІ", створеної за ініціативою першого проректора університету Юрія Якименка.

ЧАЕС: 30 років по тому

ЧАЕС

18 лютого цього року група студентів і співробітників КПІ відвідала місця, безпосередньо пов'язані з найбільшою техногенною катастрофою людства – аварією на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС.

Робота з охорони праці у 2015 році

Головною метою діяльності відділу охорони праці НТУУ "КПІ" є та залишається впровадження європейських норм, стандартів і цінностей в питаннях охорони праці, реалізація конституційного права працівників на охорону їх життя і здоров'я.

Старовинні видання з мистецтва і архітектури у НТБ

У фонді рідкісних і цінних видань Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І.Денисенка НТУУ "КПІ" зберігаються книги з різних галузей освіти і науки, в тому числі навчальні посібники, видані у XVIII – на поч. ХХ ст.

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

19.02.2016 Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

19 лютого біля пам’ятника Героям Небесної сотні студенти і викладачі КПІ вшанували пам’ять київських політехніків – учасників Революції Гідності та воїнів АТО, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

Воркшоп «KPI Start-ups Prospective Projects»

2016.02.18 Воркшоп «KPI Start-ups Prospective Projects»

18 лютого в Науковому парку «Київська політехніка» відбувся воркшоп «KPI Start-ups Prospective Projects» за участю представників компаній «Боїнг Україна», групи компаній «Прогрестех» і Посольства США в Україні.

Результати зимової сесії 2015/2016 навчального року

Динаміка успішності складання студентами зимових сесій по навчальних роках

Закінчилася зимова сесія  2015/2016 навчального року і вже підведені її підсумки. Які ж результати ми маємо в цьому семестрі?

Візит головного адвоката Демократичної партії США Раві Батра

2016.02.10 Візит головного адвоката Демократичної партії США Раві Батра

10 лютого НТУУ «КПІ» відвідали керівник адвокатської контори, головний адвокат Демократичної партії США Раві Батра, колишній постійний представник України в ООН, Надзвичайний та Повноважний Посол України Юрій Сергеєв і представник Фонду науково-технічного розвитку України Михайло Гойхман.

Засідання Керівного комітету проекту ЮНІДО

2016.02.09 Засідання Керівного комітету проекту ЮНІДО

9 лютого в НТУУ «КПІ» відбулося чергове засідання Керівного комітету міжнародного проекту ЮНІДО “Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні».

2016.02. НТУУ «КПІ» отримав ліцензію на право підвищення кваліфікації та перепідготовки китайських фахівців

На початку лютого 2016 р. надійшла інформація про те, що Державний комітет у справах іноземних спеціалістів Китайської Народної Республіки видав Національному технічному університету України «Київський політехнічний інститут» ліцензію на право проведення підвищення кваліфікації та перепідготовку китайських фахівців.