10 лютого представники студентських організацій університету зустрілися з новопризначеним начальником Солом'янського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві Павлом Василенком.

У зустрічі також взяли участь ректор НТУУ "КПІ" Михайло Згуровський, проректор Петро Киричок, заступник начальника Солом'янського управління поліції Віктор Михайленко, начальник відділу охорони Юрій Баранов, керівник штабу Громадського формування з охорони громадського порядку університету Вадим Кондратюк та інші.

"Ми з колишньою міліцією, нині поліцією, завжди активно співпрацювали, – зауважив на початку розмови ректор університету Михайло Згуровський. – Звичайно, університет дуже великий, багато людей, лише студентів до 30 тисяч, плюс викладачі, науковці, інші співробітники. На таке середовище підтягується багато "гостей" ззовні. І такі "гості" інколи створюють нам проблеми: грабують студентів і викладачів, бувають конфлікти. Тому ми налагодили систему внутрішньої безпеки. Це наші дружинники і велика служба охорони. Ми завжди намагалися співпрацювати з міліцією. Скажу відверто, не все вдавалося, бо бували часом дуже непередбачувані ситуації, особливо у весняні періоди чи під час якихось зовнішніх збурень. Наприклад, під час Революції Гідності ми організували на території університету свою самооборону і власними силами охороняли та захищали територію... Будемо намагатися співпрацювати й надалі, чим зможемо будемо і допомагати. Водночас, просимо вас і ваших підлеглих співпрацювати з нашим штабом для того, щоб робота наша була узгодженою та ефективною".

Учасники зустрічі обговорили питання взаємодії Солом'янського управління поліції з університетом, його підрозділами та організаціями з охорони громадського порядку. Зокрема, було узгоджено питання щодо регулярного відпрацювання території університету силами районного управління поліції та спільного пішого патрулювання кампусу і студмістечка представниками поліції та ГФОГП. Звісно, говорилося і про профілактичні заходи, насамперед про організацію зустрічей співробітників поліції зі студентами. Крім того, Павло Василенко пообіцяв допомогти в налагодженні взаємодії університету з патрульною службою поліції, яка нині виведена з підпорядкування районного управління. Досягнуто також домовленостей щодо обміну інформацією між прес-службами університету та Солом'янського районного управління поліції.