Номер 1 газети "Київський політехнік" за 2016 рік

Київський політехнік, 2016, № 1 (у .pdf форматі)

Вийшов з друку 1 номер щотижневої газети "Київський політехнік" за 2016 рік.

До 80-річчя кафедри зварювального виробництва

В лабораторії автоматичного зварювання

Кафедра зварювального виробництва була створена на механічному факультеті Київського політехнічного інституту в 1935 році з ініціативи видатного вченого та інженера академіка Євгена Оскаровича Патона. Він і став її першим завідувачем.

Проект штурмової гвинтівки

Серед переможців IV Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge 2015", який восени пройшов на базі нашого університету, названо й проект "Штурмова гвинтівка", виконаний ТОВ "Політеко Аеро" та Науковим парком "Київська політехніка".

DLM-office в університеті

2015.12.02-05 тренінг персоналу інфраструктури DLM-офісу університетів-партнерів проекту NETCENG

З 2 по 5 грудня 2015 р. в Технічному університеті Берліна відбувся тренінг персоналу інфраструктури DLM-офісу університетів-партнерів проекту NETCENG програми TEMPUS Європейського Союзу, який виконується з 2014 р.

У ВПІ пройшла конференція "Наукова школа Романа Іванченка"

2015.11.27  науково-практична конференція "Наукова школа Романа Іванченка"

27 листопада 2015 року у стінах Видавничо-поліграфічного інституту пройшла науково-практична конференція "Наукова школа Романа Іванченка". Участь у конференції взяли викладачі кафедри видавничої справи та редагування, студенти, представники видавничої галузі та письменники.

Допомагають волонтери КПІ

Колектив КПІ. Виготовлення маскувальних сіток

На Сході України триває Антитерористична операція, і волонтери із числа київських політехніків намагаються допомагати нашим бійцям. Про останні новини зі штабу "Волонтерського батальйону КПІ" розповідає заступник з організаційних питань штабу, провідний інженер ННК "ІПСА" Олена Бєляєва.

Засідання Ради директорів підприємств Солом’янського району Києва в НТУУ «КПІ»

2015.12.23 Засідання Ради директорів підприємств Солом’янського району Києва в НТУУ «КПІ»

23 грудня в НТУУ «КПІ» відбулося засідання Ради директорів промислових та науково-дослідних підприємств Солом’янського району міста Києва.

День відкритих дверей в НТУУ «КПІ» 20.12.2015

2015.12.20 День відкритих дверей в НТУУ «КПІ»

Понад тисяча майбутніх абітурієнтів та їх батьків завітали у неділю 20 грудня до Центру культури і мистецтв НТУУ «КПІ» на традиційний День відкритих дверей університету.

Арку відкрито!

2015.12.18 Арку відкрито!

18 грудня в НТУУ «КПІ» було офіційно відкрито в’їзну групу – архітектурну споруду на в’їзді на територію університету з вулиці Янгеля на Паркову алею.