Понад тисяча майбутніх абітурієнтів та їх батьків завітали у неділю 20 грудня до Центру культури і мистецтв НТУУ «КПІ» на традиційний День відкритих дверей університету.

Перед початком загальних зборів юнаки та дівчата, які стоять нині перед вибором, у якому виші продовжити навчання, мали змогу ближче ознайомитися з інститутами та факультетами університету, а також поспілкуватися біля стендів з їхніми деканами, викладачами та студентами. Співробітники навчальних підрозділів, до того ж, роздавали різноманітні друковані матеріали з розлогішою інформацією про спеціальності та спеціалізації підготовки, наукову спеціалізацію кафедр, можливості подальшого працевлаштування тощо. Відвідувачів виявилося так багато, що фойє Центру культури і мистецтв, де відбувалося це перше знайомство, ледь їх вмістило.

Утім це був лише початок Дня відкритих дверей. Загальну інформацію про нові правила прийому до вищих навчальних закладів, терміни проведення вступної кампанії 2016 року, перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО, які потрібні для вступу до КПІ, мінімальні бали, які повинен отримати абітурієнт з профільних і непрофільних предметів, а також про умови навчання в університеті і таке інше, учасники Дня відкритих дверей отримали на загальних зборах.

День відкритих дверей в НТУУ «КПІ»»«НТТУ «КПІ» надає нині дуже широкий спектр можливостей для навчання, – наголосив перший проректор університету академік НАН України Юрій Якименко, відкриваючи збори. – Кожний факультет, кожна кафедра намагаються пильно відслідковувати потреби ринку, рівень підготовки фахівців за відповідними спеціалізаціями у європейських університетах... Тож діапазон вибору для вас дуже широкий…». Він також запропонував тим, хто серйозно думає про навчання в КПІ, зареєструватися в інформаційному просторі університету на порталі www.kpi.ua, що надасть їм можливість детальніше довідатися про спеціальності та спеціалізації обраних факультетів, першими дізнаватися про новини вступної кампанії, реально оцінити свої шанси на вступ, підтягнути рівень знань для подальшого успішного навчання і таке інше.

Про нові правила прийому до НТУУ «КПІ» і вимоги до абітурієнтів поінформував учасників зборів заступник голови Приймальної комісії Валерій Можаровський (докладніше про ці правила – див. сторінку Приймальної комісії університету).

Естафету від нього перейняв голова Студентської ради університету Дмитро Афанасьєв. Він розповів про студентське самоврядування в КПІ, про організацію навчання і дозвілля, про можливості, що їх надає університет для занять спортом і художньою творчістю, про те, наскільки цікавим є сьогодні студентське життя в університеті.

Дещо прозаїчніших, але від того не менш важливих речей торкнувся голова Комітету профспілки студентів НТТУ «КПІ» Андрій Гаврушкевич. Це були питання поселення у гуртожитки, організації студентського харчування, оздоровлення і відпочинку, стипендіального забезпечення тощо.

Завершилися збори відповідями на запитання абітурієнтів та їхніх батьків.

Проте на цьому День відкритих дверей не закінчився. Далі його заходи знов проходили біля стендів, а потім – безпосередньо на факультетах і кафедрах університету. Крім того, гості, більшість з яких можливо за півроку стануть студентами-політехніками, могли поближче роздивитися болід «Формула «Студент КПІ», який спеціально було підігнано на Площу знань, і оглянути експозиції Державного політехнічного музею при НУТУ «КПІ».

День відкритих дверей в НТУУ «КПІ»»День відкритих дверей в НТУУ «КПІ»»День відкритих дверей в НТУУ «КПІ»»День відкритих дверей в НТУУ «КПІ»»День відкритих дверей в НТУУ «КПІ»»День відкритих дверей в НТУУ «КПІ»»День відкритих дверей в НТУУ «КПІ»»День відкритих дверей в НТУУ «КПІ»»День відкритих дверей в НТУУ «КПІ»»День відкритих дверей в НТУУ «КПІ»»День відкритих дверей в НТУУ «КПІ»»День відкритих дверей в НТУУ «КПІ»»

[20.12.2015 / 10.00 - 15.00] Запрошуємо на «День відкритих дверей» НТУУ «КПІ»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» запрошує всіх на «День відкритих дверей» 20 грудня 2015 року з 10.00 до 15.00

Місце проведення – Центр культури та мистецтв НТУУ «КПІ» (проспект Перемоги, 37), факультети / інститути НТУУ «КПІ».

В програмі заходу:

з 10.00 – реєстрація учасників (у ЦКМ);
11.00 – 12.00 – загальні збори у залі ЦКМ (інформація щодо Правил прийому до НТУУ «КПІ» у 2016 році);
12.00 – 13.00 – інформація про навчальні підрозділи біля стендів на першому поверсі ЦКМ від викладачів та студентів;
13.00 – 15.00 – «Дні відкритих дверей» факультетів/інститутів:
знайомство з кафедрами, відвідування лабораторій, екскурсії до музеїв, навчальних центрів Boeing, NAAS, Festo, Delcam, Heidenhain та ін., лекції та майстер-класи від провідних фахівців, презентація гоночного боліду інженерно-спортивного гуртка «Формула студент КПІ» та ще багато цікавого (більш детально – дивіться на сайтах факультетів/інститутів).

Приходьте та запрошуйте друзів!

Дата події