Номер 1 газети "Київський політехнік" за 2013 рік

2012.12.19-20 Спільний російсько-український семінар з проблем формування глобального геоінформаційного простору

19-20 грудня в НТУУ «КПІ» пройшов спільний російсько-український семінар «Формування глобального геоінформаційного простору для розв’язання міждисциплінарних задач в галузі науки про Землю». У семінарі взяли участь представники науково-дослідних організацій Російської академії наук і Національної академії наук України, Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку, НТУУ «КПІ».

Світові виміри наукових публікацій

У сучасному глобалізованому світі завдяки використанню новітніх засобів телекомунікацій та інформаційних технологій актуальним є вирішення проблем оперативного обміну інформацією про досягнення науковців незалежно від місця їх розташування.

Вдосконалення системи підготовки кадрів з числа іноземних громадян [2012]

Image. Динаміка змін прийому студентів на перший курс в залежності від вартості навчання

20 грудня 2012 р. Методична рада НТУУ "КПІ" заслухала доповідь директора Центру міжнародної освіти НТУУ "КПІ" проф. Б.А.Циганка "Стратегія розвитку системи підготовки кадрів з числа іноземних громадян в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут", у цілому схвалила представлену Стратегію і рекомендувала розглянути її на засіданні Вченої ради університету.

Інформаційний день програми ТЕМПУС

2012.12.13-14 Інформаційний день програми ТЕМПУС

13-14 грудня в Науково-технічній бібліотеці НТУУ «КПІ» Національний Темпус-офіс в Україні в співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» провів семінар «Всеукраїнський інформаційний день програми ТЕМПУС IV-2012».

Викладач-дослідник - 2012, Молодий викладач-дослідник - 2012, Лідер року - 2012

На виконання рішення Вченої ради Національного університету України «Київський політехнічний інститут» оголошуються списки переможців конкурсу НТУУ «КПІ» в номінації «Викладач-дослідник – 2012», «Молодий викладач-дослідник – 2012» та «Лідер року». Вітаємо переможців конкурсу НТУУ «КПІ» та зичимо успіхів.

Оголошено переможців мистецького конкурсу "Таланти КПІ" 2012

2012.12.19 Урочисте закриття мистецького конкурсу

Справжнім святом для всіх студентів, викладачів та працівників НТУУ "КПІ" є щорічний мистецький конкурс "Таланти КПІ". Прозорість акварелей, вишуканість робіт з бісеру та вишивки, соковитість фарб, позитивні сюжети створюють яскравий вернісаж, змагання технік та напрямків.

Нові лабораторії для підготовки майбутніх енергетиків

2012.12.17 Відкриття трьох навчальних лабораторій з обладнанням від ДТЕК та «Київенерго»

17 грудня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбулося офіційне відкриття трьох навчальних лабораторій, обладнання для яких передали університету компанія ДТЕК і Публічне акціонерне товариство «Київенерго». Нову техніку отримали три факультети, які готують фахівців для енергетичної галузі.