Статті 38 номера "Київського політехніку" за 2012 рік

Перемога студентки ІЕЕ на міжнародній олімпіаді

Щороку в Україні проходить Всеукраїнська студентська олімпіада з безпеки життєдіяльності, в якій активну участь беруть студенти НТУУ "КПІ". П'ять студентів з усієї країни, які показали найкращі результати, представляють Україну на міжнародному турі олімпіади.

Студенти КПІ – серед кращих на VI Міжнародній студентській науковій конференції "Study and Achieve"]

Серед близько 100 учасників VI Міжнародної студентської наукової конференції "Study and Achieve", що 19–25 листопада пройшла в Московському інституті сталі і сплавів (МІСіС), представники НТУУ "КПІ" зайняли три призових місця з десяти.

Івасишен Степан Дмитрович. Вітаємо із ювілеєм!

Визначному вченому, блискучому педагогу, завідувачу кафедри математичної фізики, академіку АН ВШ України, доктору фізико-математичних наук, професору Степану Дмитровичу Івасишену 10 грудня виповнилося 75 років.

На засіданні Вченої ради: 03.12.12

Чергове засідання Вченої ради НТУУ "КПІ" відбулося 3 грудня 2012 р. Перед його початком головуючий ректор М.З.Згуровський привітав співголову Асоціації випускників КПІ В.А.Масола з днем народження, а проф. В.С.Дідковського – з нагородженням орденом "За заслуги" III ступеня.

Система Миколи Амосова "1000 рухів"

12 грудня виповнилося рівно 10 років з того дня, як пішов з життя видатний український кардіохірург, науковець, літератор, академік АН СРСР і НАН України, Герой Соціалістичної Праці Микола Амосов.

Олімпіада з механотроніки 2012

21–23 листопада на кафедрі прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки ММІ пройшла щорічна Всеукраїнська студентська олімпіада "Механотроніка в машинобудуванні". Ми, студенти, чекали на неї цілий рік.