Номер 1 газети "Київський політехнік" за 2011 рік

"Ластівка" з Японії

2011.12.14 Візит Тоічі Саката в НТУУ "КПІ"

14 грудня посол Японії в Україні Тоічі Саката передав у дар Державному політехнічному музею при НТУУ "КПІ" макет японської космічної ракети "H-IIB".

Підсумки конкурсу з охорони праці 2011

2011.12.14 Оголошення підсумків щорічного огляд-конкурсу з охорони праці

Фінішував щорічний огляд-конкурс з охорони праці в структурних підрозділах НТУУ "КПІ". 14 грудня в залі засідань Вченої ради було оголошено його підсумки, а переможців нагороджено грошовими преміями, грамотами і подяками.

Презентація «Українського тлумачного словника видавничо-поліграфічної справи»

2011.12.08 Презентація «Українського  тлумачного словника видавничо-поліграфічної справи»

8 грудня у Видавничо-поліграфічному інституті НТУУ «КПІ» відбулася презентація «Українського тлумачного словника видавничо-поліграфічної справи». Квітами та вишитими рушниками організатори заходу зустріли авторів книги П. О. Киричка, О.М. Величко, С.Ф. Гавенко, О.В. Зоренко, Т.Ю. Киричок і Т.В. Розум.

Свято краси та здоров’я - майстер-класи з аеробіки

2010.11.17 Майстер-класи з аеробіки

Більше ніж півсотні студентів стали учасниками чудового дійства – майстер-класу з аеробіки, який пройшов наприкінці листопада у Центрі фізичного виховання і спорту. Це вже третій майстер-клас з аеробіки, який з успіхом проходить в НТУУ «КПІ».

Підписано Меморандум з роботодавцями

2010.12.15 Підписано Меморандум з  роботодавцями

Керівники вітчизняних промислових підприємств, зокрема представники групи компаній Group DF на чолі з головою ради директорів (і одночасно головою Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні) Дмитром Фірташем, 15 грудня відвідали НТУУ «КПІ». Спочатку гості побували в науковому парку «Київська політехніка», де ознайомилися з інноваційними розробками науковців КПІ, впровадженими чи готовими до впровадження у виробництво.

Візит делегації ЮНІДО [проект «Започаткування та функціонування в Україні програми більш чистого виробництва»]

2010.12.09 Візит делегації ЮНІДО

9 грудня 2010 р. відбувся візит до НТУУ «КПІ» делегації  представників Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) у складі: Ханс Лоєнбергер (Heinz Leuenberger) – директор підрозділу ЮНІДО навколишнього середовища; Петра Швагер (Petra Schwager) – менеджер проектів ЮНІДО з більш чистого виробництва; Марія Гріньова (Maria Grineva) – експерт ЮНІДО.

Хіміко-технологічний – виробничникам

2010.12.15 Візит Д.В.Фирташа в КПІ

Під час візиту 15 грудня 2010 р. до НТУУ “КПІ” голова холдингу Group DF Д.В.Фірташ наголосив, що для задоволення потреб у фахівцях хіміко-технологічного спрямування вітчизняні хімічні підприємства Групи компанії Group DF і відповідні науково-дослідні та конструкторські інститути щорічно потребують 130-150 хіміків-технологів, випускників НТУУ “КПІ”.

До речі, на хімічних комбінатах Group DF (“РівнеАзот”, “Сумихімпром”, “Український титан” та ін.) сьогодні працюють (у т.ч. на високих посадах) більше 250 випускників ХТФ.

Результати другої атестації осіннього семестру 2010/2011 н.р.

КПІ - 2010. Результати другої атестації осіннього семестру 2010/2011 н.р.

Трохи більше місяця відділяло другу атестацію осіннього семестру від першої. Для багатьох студентів нашого університету це був час наполегливої праці. Про ефективність роботи студентів із здобуття нових знань свідчить порівняння результатів двох останніх атестацій.

Колобродов Валентин Георгійович. Започаткував КПІшну династію

Колобродов Валентин Георгійович

Валентин Георгійович Колобродов – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри оптичних та оптико-електронних приладів приладобудівного факультету КПІ.

Кравчук Сергій Олександрович. Учений за покликанням

Кравчук Сергій Олександрович

Сергій Олександрович Кравчук – викладач Iнституту телекомунiкацiйних систем, доктор технічних наук, доцент, заступник завідувача кафедри телекомунікацій, вчений секретар Вченої ради ІТС НТУУ «КПІ», завідувач науково-технічного центру мікрохвильових телекомунікаційних технологій НДІ телекомунікаці

З днем народження, Містере КПІ 2010!

2010.12.14 Містер КПІ 2010 Микита Павлов

Кожну зиму вже чотири роки поспіль я відвідую казкове дійство – конкурс «Містер КПІ». І, здавалося б, організаторам уже не здивувати мене у п’ятий раз, однак у Центрі культури та мистецтв під керівництвом В.А.Руденко працюють, мабуть, найсправжнісінькі чарівники та чарівниці.

Міжнародна конференція з нанотехнологій між ФЕЛ НТУУ «КПІ» та факультетом електротехніки Корейського Університету

2010.12.09 Перша міжнародна онлайн-конференція з нанотехнологій

У 2008 році між факультетом електроніки НТУУ «КПІ» та факультетом електротехніки Корейського університету (Корейська Республіка) було підписано Меморандум про взаєморозуміння.

Конкурс «Таланти КПІ» 2010

2010.12.23 Урочисте закриття І частини мистецького конкурсу "Таланти КПІ" 2010-2011 н.р.

Конкурс “Таланти КПІ” завершився