🎥 "Ластівка" з Японії

14 грудня посол Японії в Україні Тоічі Саката передав у дар Державному політехнічному музею при НТУУ "КПІ" макет японської космічної ракети "H-IIB".

Підсумки конкурсу з охорони праці 2011

Фінішував щорічний огляд-конкурс з охорони праці в структурних підрозділах НТУУ "КПІ". 14 грудня в залі засідань Вченої ради було оголошено його підсумки, а переможців нагороджено грошовими преміями, грамотами і подяками.

Презентація «Українського тлумачного словника видавничо-поліграфічної справи»

8 грудня у Видавничо-поліграфічному інституті НТУУ «КПІ» відбулася презентація «Українського тлумачного словника видавничо-поліграфічної справи». Квітами та вишитими рушниками організатори заходу зустріли авторів книги П. О. Киричка, О.М. Величко, С.Ф. Гавенко, О.В. Зоренко, Т.Ю. Киричок і Т.В. Розум.

Свято краси та здоров’я - майстер-класи з аеробіки

Більше ніж півсотні студентів стали учасниками чудового дійства – майстер-класу з аеробіки, який пройшов наприкінці листопада у Центрі фізичного виховання і спорту. Це вже третій майстер-клас з аеробіки, який з успіхом проходить в НТУУ «КПІ».

Підписано Меморандум з роботодавцями

Керівники вітчизняних промислових підприємств, зокрема представники групи компаній Group DF на чолі з головою ради директорів (і одночасно головою Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні) Дмитром Фірташем, 15 грудня відвідали НТУУ «КПІ». Спочатку гості побували в науковому парку «Київська політехніка», де ознайомилися з інноваційними розробками науковців КПІ, впровадженими чи готовими до впровадження у виробництво.

Візит делегації ЮНІДО [проект «Започаткування та функціонування в Україні програми більш чистого виробництва»]

9 грудня 2010 р. відбувся візит до НТУУ «КПІ» делегації  представників Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) у складі: Ханс Лоєнбергер (Heinz Leuenberger) – директор підрозділу ЮНІДО навколишнього середовища; Петра Швагер (Petra Schwager) – менеджер проектів ЮНІДО з більш чистого виробництва; Марія Гріньова (Maria Grineva) – експерт ЮНІДО.

Результати другої атестації осіннього семестру 2010/2011 н.р.

Трохи більше місяця відділяло другу атестацію осіннього семестру від першої. Для багатьох студентів нашого університету це був час наполегливої праці. Про ефективність роботи студентів із здобуття нових знань свідчить порівняння результатів двох останніх атестацій.