Номер 9 газети "Київський політехнік" за 2008 рік

МІС ФММ – 2008

2015.02.27 МІС ФММ–2008

27 лютого 2008 року сім студенток факультету менеджменту та маркетингу боролися за титул “Міс ФММ–2008” та за право представляти свій факультет на капеішному фіналі конкурсу “Королева КПІ – 2008”. Боротьба була завзятою.

Заради майбутнього України. Робота в рамках програми НТУУ “КПІ” «Майбутнє України»

Колектив КПІ. Доуніверситетська підготовка на ІФФ

Інженерно-фізичний факультет одним із перших долучився до виконання програми НТУУ “КПІ” «Майбутнє України», започаткованої з ініціативи ректора університету М.З.Згуровського. Ця робота виконується в кількох напрямках.

Курнік Владзімеж – Почесний доктор НТУУ “КПІ”

Курнік Владзімеж

Наукова, педагогічна, державна та громадська діяльність В.Курніка – ректора Варшавського технологічного університету “Варшавська політехніка” (ВТУ). В.Курнік народився 20.11.1950 р.

Виступ Почесного доктора НТУУ “КПІ” В.Курніка

Вельмишановний ректоре, Високоповажні члени наукової ради, пані та панове, Я глибоко зворушений і водночас сповнений неабиякого щастя та задоволення тим, що ви запросили мене зайняти це почесне місце, на якому мали честь сидіти видатні науковці, що були раніше удостоєні цього особливого звання.

Зустрілися випускники 1978 [факультету хімічного машинобудування (зараз – ІХФ)]

29 лютого відбулася зустріч випускників факультету хімічного машинобудування (зараз – інженерно-хімічний факультет), які закінчили “КПІ” 30 років тому.

На засіданнях Вченої та адміністративної рад: 03.03.08

Під головуванням ректора університету академіка НАН України М.З.Згуровського 3 березня відбулося чергове засідання Вченої ради.

Бездротовий доступ WI-FI як складова телекомунікаційної мережі університету

Ця стаття продовжує цикл матеріалів, присвячених інформаційно-телекомунікаційним ресурсам університету, який було розпочато в газеті «Київський політехнік» за № 34 від 8.11.07 р.

Екологічна безпека об’єктів паливно-енергетичного комплексу

Перед людством сьогодні особливо гостро стоять три головних взаємозалежних проблеми – забезпечення харчуванням, енергією та екологічна безпека.

Вшанування художника Г.І.Синиці

2008.02.22  урочистості, присвячені 100-річчю з дня народження видатного українського художника Григорія Івановича Синиці

22 лютого у Центрі культури і мистецтв НТУУ “КПІ” відбулися урочистості, присвячені 100-річчю з дня народження видатного українського художника Григорія Івановича Синиці. На святі були присутні колеги, друзі, дослідники та хранителі творів художника, студенти і викладачі НТУУ “КПІ”.

Відкриття Спартакіади НТУУ “КПІ” 2008

2008.03.01 урочисте відкриття Спартакіади 2008 року

1 березня у спорткомплексі НТУУ “КПІ” відбулося урочисте відкриття Спартакіади 2008 року, яка приурочена до 110-ї річниці заснування нашого університету. У заході взяли участь збірні команди всіх 26-ти факультетів/інститутів нашого університету.