Статті 23 номера "Київського політехніку" за 2007 рік

Вернісажі на ФС

Протягом навчального року у виставковій залі ім. Веніаміна Кушніра ФС, за сприяння Музею шістдесятництва, відбулося сім художніх виставок.

Відкрито пам’ятник А.М. Люльці

Архип Михайлович Люлька – один з найвідоміших випускників КПІ. Він був Генеральним конструктором авіаційних двигунів, академіком АН СРСР, депутатом Верховної Ради СРСР, Героєм Соціалістичної Праці, лауреатом Ленінської та Державних премій СРСР, кавалером багатьох орденів СРСР.

Французька делегація в КПІ

Делегація представників французьких університетів у складі Лео Венсана – директора середземноморських вищих шкіл, Бернара Птитпре – представника Вищого інституту електроніки, Еріка Рішара – представника Вищого інституту електроніки у Болоньї, Жан-Марка Шамона – директора програм регіону України т

Візит корейських політехніків 6 червня 2007 року

6 червня 2007 року НТУУ “КПІ” відвідала делегація з Корейського політехнічного університету (КПУ) на чолі з паном Хонг-Джеон Чо – президентом університету. До складу делегації ввійшли проф. Джеміюнг Лі та проф. Йонг Вон Сонг.

У лабораторіях вчених. Трубчаста технологія спалювання газоподібного палива

Про нову технологію використання високоефективної уніфікованої трубчастої технології спалювання газу розповідає директор науково-технічного центру “Екотехнології та технології енергозбереження”, проректор з науково-педагогічної роботи Г.Б.Варламов.

Колобродов Валентин Георгійович - Викладач-дослідник

Є не так багато гармонійних людей, яким вдається поєднувати хобі з роботою, успішно керувати людьми і приділяти увагу сім’ї, вчасно підстригати траву на дачному газоні й постійно вдосконалюватися професійно, писати підручники та монографії і готувати наукові кадри вищої кваліфікації.

Українсько-Японський центр КПІ: рік діяльності

Засідання спільного Координаційного комітету проекту “Українсько-Японський центр” відбулося в НТУУ “КПІ” 7 червня. У його роботі взяли участь директор Департаменту координації міжнародної технічної допомоги Мінекономіки України О.Ю.Бродський, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні М.