Ви є тут

Візит корейських політехніків 6 червня 2007 року


2007.06.06 Візит корейських політехніків

6 червня 2007 року НТУУ “КПІ” відвідала делегація з Корейського політехнічного університету (КПУ) на чолі з паном Хонг-Джеон Чо – президентом університету. До складу делегації ввійшли проф. Джеміюнг Лі та проф. Йонг Вон Сонг.

Від НТУУ “КПІ” делегацію приймали: проректор з навчально-виховної роботи Г.Б.Варламов, заст. проректора з наукової роботи В.А.Барбаш, керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності Є.І.Поліщук.

Проректор Г.Б.Варламов ознайомив гостей з інфраструктурою НТУУ “КПІ” та висловив вдячність за візит до нашого університету. Велику увагу проректор Г.Б.Варламов приділив програмам обміну студентами, науковими співробітниками, доцентами, професорами, вченими, а також фундаментальним розробкам нашого університету, які ми хотіли б впроваджувати і втілювати в життя.

Заступник проректора В.А.Барбаш поінформував гостей про створення наукового парку “Київська політехніка”. Він ознайомив корейську делегацію зі структурою наукового парку та запросив ближче ознайомитись з розробками наукового парку “Київська політехніка”.

Під час зустрічі обговорювались питання щодо співпраці між промисловістю і навчальними закладами, встановлення тісних контактів між компаніями, про створення спільних міжнародних науково-дослідницьких проектів та багато інших питань промислово-технічного співробітництва між Кореєю та Україною.

Делегація висловила вдячність керівництву університету за теплий прийом і запросила науковців НТУУ “КПІ” на ІІІ Міжнародний семінар співробітництва в галузі технологій з метою встановлення контактів між корейськими компаніями та нашим університетом.

Jun 20, 2007 || Автор: Л.П.Гоголь

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій