Французька делегація в КПІ

Делегація представників французьких університетів у складі Лео Венсана – директора середземноморських вищих шкіл, Бернара Птитпре – представника Вищого інституту електроніки, Еріка Рішара – представника Вищого інституту електроніки у Болоньї, Жан-Марка Шамона – директора програм регіону України та Росії й ін. відвідала НТУУ “КПІ” 11 червня.

У діловій зустрічі, де обговорювалися можливості налагодження співпраці між університетами двох країн, взяли участь керівники Київської політехніки та представники (проректори) технічних університетів з Харкова, Львова, Тернополя, Одеси, Севастополя.

Перший проректор НТУУ “КПІ” проф. Ю.І.Якименко привітав гостей та ознайомив їх з історією та сьогоденням університету: напрямами підготовки фахівців, досягненнями студентів, міжнародними програмами, окреслив напрями наукової діяльності, що розвиваються в університеті, поінформував про діяльність наукового парку “Київська політехніка”. Зокрема, зазначив він, КПІ співпрацює з 91 університетом із 34-х країн. Декан ФЕЛ проф. В.Я.Жуйков разом із колегами презентував освітню та наукову діяльність, що здійснюється у підрозділах факультету, відповів на запитання гостей.

Французькі колеги презентували вищі навчальні заклади, наукові центри та підрозділи, які вони представляють, напрями наукової діяльності та університети-партнери, зокрема, програми з електроніки, мікроелектроніки, інформатики, телекомунікації. Вони відзначили позитивний досвід створення в Україні мережі технічних університетів, що свідчить, зокрема, про інтерес до французької моделі освіти та освітніх і наукових програм університетів-партнерів за кордоном. Обидві сторони висловили сподівання на започаткування системної співпраці в галузі мікроелектроніки між українськими і французькими університетами.

Потім гості із цікавістю оглянули Державний політехнічний музей та постійно діючу виставку зразків продукції наукового парку “Київська політехніка”. КПІ завжди відкритий для співробітництва і з радістю приймає зарубіжних колег у зручний для них час, підсумував на прощання Ю.І.Якименко.

Jun 20, 2007 || Автор: Інф. “КП”