На засіданнях Вченої та адміністративної рад: 16.01.2006

Першим питанням порядку денного засідання Вченої ради було заслухано та обговорено доповідь проректора з наукової роботи члена-кореспондента НАН України М.Ю.Ільченка про підсумки наукової діяльності університету в 2005 році та завдання на 2006 рік.

Візит представників світового банку

Делегація Світового банку (СБ) з питань освіти у складі пані Ані Марії Джерії, керівника програм у сфері освіти СБ в Україні, зокрема проекту “Рівний доступ до якісної освіти в Україні”; пана Джаміля Салмі, заступника директора департаменту з питань освіти СБ; пана Йена Вітмена, представника ор

На футбольному полi - зустрiч двох поколiнь

15 січня завершилася першість НТУУ “КПІ” серед студентів з футболу. За звання чемпіона факультетським командам довелося змагатися кілька місяців, до речі, і боротьба була досить напруженою, адже участь у змаганнях брали 34 команди.