Подорожуючи рідним краєм

З ініціативи профкому студентів НТУУ “КПІ” увечері 12 травня студентський актив КПІ, студрадівці та профкомівці розпочали подорож до міста-фортеці Кам’янця-Подільського.

Лабораторiя екологiчно чистих технологiй (5 червня – Всесвітній день охорони довкілля)

З моменту організації лабораторії в 1993 році її колектив був орієнтований на розробку і впровадження екологічно чистих промислових технологій. Закономірність така, що названі технології є також і ресурсо- й енергозберігаючими технологіями.

Університетський конкурс на кращий дипломний проект та роботу

У березні-квітні 2006 р. відбувся щорічний конкурс на кращий дипломний проект та роботу. На конкурс було подано 43 проекти та роботи від 13 факультетів і 5 інститутів. Експертизу провели 42 висококваліфікованих викладачі за єдиними критеріями оцінки якості дипломних проектів та робіт.

Київській “ПРОСВІТІ” – 100 років

26 травня 2006 року виповнилося 100 років від дня заснування у місті Києві культурно-просвітницької організації “Просвіта”, значення якої для громадського і культурного життя столиці України важко переоцінити. Засновником організації був видатний український письменник і громадський діяч, фольклорист і мовознавець, автор “Словаря української мови” Борис Грінченко.

Конференція працівників технічних музеїв

18-19 травня 2006 р. у приміщенні Державного політехнічного музею при НТУУ “КПІ” пройшла вже V Всеукраїнська науково-практична конференція “Український технічний музей: історія, досвід, перспективи”, яку організували Асоціація працівників музеїв технічного профілю, ДПМ при НТУУ “КПІ”, центр пам’яткознавства НАН України і УТОПІК та Київська міська організація УТОПІК.

Від теорії до практики в соціальній роботі

18-19 травня на базі факультету соціології відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція “Соціальна робота і сучасність: теорія та практика”. У ній взяли участь понад 200 вітчизняних та зарубіжних науковців, зокрема з Росії, Білорусі, Казахстану, Литви та Канади.

Українська культура: вчора, сьогодні, завжди

Уже традиційною стала для НТУУ “КПІ” міжвузівська студентська науково-практична конференція “Українська культура вчора, сьогодні, завжди”, яку проводить кафедра української мови, літератури та культури (зав.

Найсмішніша в КПІ “Пластилінова ворона”

Наприкінці травня відцвітають каштани, сонечко стає все яскравішим, даруючи нам справжнє тепло, у весняне повітря вплітаються перші аромати літа... Та капеішники не розслабляються – на носі сесія!

У “Політехніки” поповнення

Видавничо-поліграфічний комплекс “Політехніка” відкрив нову книгарню. Вона розмістилася на першому поверсі восьмого корпусу НТУУ “КПІ”. Працює щоденно, крім вихідних, з 9-00 до 17-00 без перерви. Це вже третій книжковий магазин комплексу на території КПІ.