31 травня 2006 р. відбулася зустріч викладачів НТУУ “КПІ”, які свого часу працювали в Алжирській Народній Демократичній Республіці, – членів товариства “Україна-Алжир” з Надзвичайним і Повноважним Послом АНДР в Україні паном Мокаддемом Бафдалем.

Зібрання привітав проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) член-кореспондент НАН України С.І.Сидоренко.

З інформацією про діяльність товариства виступив його президент, начальник навчально-методичного управління університету професор В.І.Шеховцов. Присутні з цікавістю заслухали інформацію пана Мокаддема Бафдаля про сьогодення Алжирської Народної Демократичної Республіки.

Пан посол та супроводжуючі його особи відвідали Державний політехнічний музей при НТУУ “КПІ” та Український інститут інформаційних технологій в освіті, де висловили бажання використовувати можливості дистанційного навчання для алжирських студентів та аспірантів. Посол підтвердив намір його країни продовжувати плідні зв’язки, що були започатковані в 70-80-ті рр. минулого століття між КПІ та університетами Алжиру. На даний час розробляються конкретні програми договору між НТУУ “КПІ” та Алжирським технологічним університетом (укладений у січні 2006 р.) – обмін викладачами, підготовка спільних підручників та навчальних посібників, виконання спільних наукових досліджень, навчання алжирських громадян в аспірантурі КПІ, проведення культурних заходів та інше.

Слід зауважити, що саме КПІ став ініціатором створення товариства “Україна-Алжир”, біля його витоків, 10 років тому, стояли викладачі В.І.Шеховцов, Б.А.Скочеляс, А.Д.Голота, О.І.Соловей, І.М.Астрелін, Ю.В.Петраков та інші.

Jun 19, 2006 || Автор: Інф. “КП”

Дата події