ІЕЕ

Адреса: м. Київ, 03056, вул. Борщагівська, 115, корпус 22, кiмн.506
Телефони для довiдок: 204-83-08, 204-93-75
e-mail: iee[at]iee.kpi.ua

Михайло Польський: «Для того, щоб бути успішним, потрібно, щоб галузь, у якій ви працюєте, вам подобалася»

19 вересня КПІ відвідав його випускник, а нині – успішний американський підприємець, який багато років працює в сфері енергетики, Михайло Польський.

Співпраця КПІ з Фондом енергоефективності

Викладачі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім.

Перша міжнародна літня школа англомовного викладання в ІЕЕ

З 10 до 23 червня в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшла Перша міжнародна освітньо-практична літня школа англомовного викладання за темою «Інноваційні сталі енергетичні системи та енергоефективний розвиток».

Студенти ІЕЕ захистили проекти з енергетичного аудиту в Солом'янській РДА

2019.04.10 Публічний захист кращих курсових проектів з енергетичного аудиту закладів Солом'янського району

Публічний захист кращих курсових проектів з енергетичного аудиту закладів Солом'янського району, які виконали студенти ІЕЕ, відбувся 10 квітня 2019 року.

Меморандум про співпрацю з Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта

2019.04.17 підписано Меморандум про  взаєморозуміння та співпрацю із Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта

17 квітня підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта (м. Гамм, ФРН).

В ІЕЕ відкрито аудиторію імені М.П.Ковалка

2017.11.23 НАКА3 № 4-162 від 23.11.2017 Про присвоєння імені професора, д.т.н. Ковалка М.П. навчальній аудиторії №316 навчального корпусу №22 ІЕЕ

В Інституті енергозбереження та енергоменеджменту в урочистій обстановці відкрили навчальну аудиторію імені професора М.П.Ковалка – видатного вченого, фахівця в галузі енергетики, громадського та державного діяча, доктора технічних наук, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки.

VI Міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи—2019»

2019.04.17-19 VI Міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи—2019»

17 квітня 2019 року в КПІ ім.Ігоря Сікорського розпочала роботу Шоста міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи—2019».

[04-07.06.2019 | прийом заявок до 10.05.2019] VI Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’19»

Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’19

Шановні колеги! Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошують Вас до участі у VI Міжнародній конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’19».

КПІ ім. Ігоря Сікорського та ще 33 українські університети готуватимуть фахівців з енергоаудиту (відео)

2019.04.11 урочистий захід «Вищі навчальні заклади – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів»

У КПІ ім. Ігоря Сікорського 11 квітня відбувся урочистий захід «Вищі навчальні заклади – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів». Його було проведено в рамках реалізації проекту «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S21) в Україні».

Сторінки