ІЕЕ

e-mail: iee[at]iee.kpi.ua

Білоус Інна Юріївна: фахівець з енергоефективності будівель

Білоус  Інна Юріївна

У листопаді 2018 р. асистенту кафедри теплотехніки та енергозбереження ІЕЕ Інні Юріївні Білоус  призначено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих учених. Колектив кафедри пишається колегою та вважає таке визнання абсолютно заслуженим.

Студенти ІЕЕ відвідали лабораторію з випробування будівельних конструкцій

Установка для випробувань огороджувальних конструкцій на повітрої та водопроникність, вітрові та статичні навантаження

У листопаді 2018 року студенти 3-го і 4-го курсів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту спеціальностей "Теплоенергетика" та "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" відвідали лабораторію будівельної теплотехніки та акустики Державного науково-дослідного інституту будівельн

[тези до 01.01.2019] III Міжнародна науково-технічна конференція "Актуальні проблеми відновлюваної енергетики, будівництва та екологічної інженерії"

Запрошуємо взяти участь в III Міжнародній науково-технічній конференція "Актуальні проблеми відновлюваної енергетики, будівництва та екологічної інженерії", яка відбудеться 7-9 Лютого 2019 в Kельцe, Польща.

Напрямки секцій:

В ІЕЕ розпочала роботу атестаційна комісія з сертифікації будівель

2018.10.05 Вступне слово голови атестаційної комісії проф. С.П.Денисюка

В Інститут енергозбереження та енергоменеджменту згідно з наказом ректора №7/115 від 05.10.18 р. на базі Центру підготовки енергоменеджерів почала роботу комісія з проведення професійної атестації осіб

Новий успіх викладачів ІЕЕ і ТЕФ

2018.09.15 підбиття підсумків ІІІ Міжнародного професійного конкурсу викладачів вищих навчальних закладів "Формування компетенцій в професійній освіті"

15 вересня 2018 року в Міжнародному центрі науково-дослідницьких проектів відповідно до проекту "Наука і освіта on-line" відбулось підбиття підсумків ІІІ Міжнародного професійного конкурсу викладачів вищих навчальних закладів "Формування компетенцій в професійній освіті".

Міжнародна конференція "Актуальні питання енергозбереження як вимога безпеки життєдіяльності"

2018.06.7-8 МНПК "Актуальні питання енергозбереження як вимога безпеки життєдіяльності"

Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні питання енергозбереження як вимога безпеки життєдіяльності" відбулася 7–8 червня 2018 р. у КПІ ім. Ігоря Сікорського

Гранти Президента для молодих учених 2018

2018.07.16 молоді науковці КПІ отримали гранти

Цього року 62 молоді науковці отримали гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених. Відповідне розпорядження №105/2018-рп видав П.Порошенко 16 липня 2018 р.

Артур Веніамінович Праховник (1940 – 2012)

Артур Веніамінович Праховник

Учений-енергетик, педагог і організатор вищої школи, д.т.н., професор, заслужений енергетик СНД (2001), почесний енергетик України, заслужений діяч науки і техніки України (1998), лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2013, посмертно), заслужений професор НТУУ "КПІ" (1999).

Сторінки