ІЕЕ

У НН ІЕЕ науковці обговорили проблеми побудови енергетичних інтелектуальних систем

У НН ІЕЕ з 12 по 14 жовтня 2022 року відбулася VIІІ Міжнародна конференція IEEE "2022 IEEE Energy Smart Systems" ("2022 IEEE ESS"). Її було присвячено науковим, технічним та економічним проблемам побудови енергетичних інтелектуальних систем – Smart Grid.

Мобільна станція підзарядки від студентки НН ІЕЕ

Через пошкодження енергетичної інфраструктури внаслідок атак ворожих ракет і дронів у студентів і викладачів університету виникли проблеми з підзарядкою електронних пристроїв, без яких проведення навчального процесу сьогодні є неможливим.

Центр підготовки енергоменеджерів – для вітчизняної енергетики

Сьогодні, коли вітчизняна енергетика працює в надзвичайно складних умовах війни, а питання енерогозбереження та ефективного енергоменеджменту стали особливо актуальними, значення діяльності Центру підготовки енергоменеджерів (ЦПЕМ) при НН ІЕЕ важко переоцінити.

Володар світла: від КПІ до ДТЕК. Хто ремонтує мережі та як вимикають електрику? Богдан Криштопайтис. CAMPUS

Агент ДТЕК у КПІ: хто зі студентів рятує електромережі всієї Київщини? Чи загрожує Україні тривалий блекаут? Чому всі електропідстанції зникли з мапи? Як студенти вчаться без світла? І куди дзвонити, якщо лише у вашому домі темно?

Smart Shelter. КПІшники навчатимуться під землею? Олена Балан, 3-й курс ІЕЕ. CAMPUS

Укриття майбутнього — для КПІшників. Як виникла ідея інноваційного проєкту? Де розташують смартукриття? Скільки людей зможе вмістити Smart Shelter? Що забезпечить електрику, чи буде там можливість харчуватися й ночувати? Скільки часу можна буде провести в укритті у разі загрози?

Збір коштів для студента ІЕЕ

Профком КПІ запускає терміновий збір для студента ІЕЕ, який зі своїм підрозділом відправляється на найгарячіший нині напрям.

Підрозділ дуже потребує пікап. Частину коштів зібрали, але потрібно ще близько 100 тисяч гривень.

Спробуємо допомогти в цьому зборі!

«КПІ для перемоги». Спецпроєкт

КПІмедіа започатковує новий спеціальний проєкт — інтерв’ю з київськими політехніками, які від початку війни опинилися на фронті. Це студенти, викладачі, науковці й співробітники КПІ. Багато з них уперше взяли зброю до рук. Про службу на передовій знали лише з новин чи кіно.