ІЕЕ

Телефони для довiдок: 204-83-08, 204-93-75
e-mail: iee[at]iee.kpi.ua

Студенти ІЕЕ захистили проекти з енергетичного аудиту в Солом'янській РДА

2019.04.10 Публічний захист кращих курсових проектів з енергетичного аудиту закладів Солом'янського району

Публічний захист кращих курсових проектів з енергетичного аудиту закладів Солом'янського району, які виконали студенти ІЕЕ, відбувся 10 квітня 2019 року.

Меморандум про співпрацю з Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта

2019.04.17 підписано Меморандум про  взаєморозуміння та співпрацю із Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта

17 квітня підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університетом прикладних наук Гамма-Ліпштадта (м. Гамм, ФРН).

В ІЕЕ відкрито аудиторію імені М.П.Ковалка

2017.11.23 НАКА3 № 4-162 від 23.11.2017 Про присвоєння імені професора, д.т.н. Ковалка М.П. навчальній аудиторії №316 навчального корпусу №22 ІЕЕ

В Інституті енергозбереження та енергоменеджменту в урочистій обстановці відкрили навчальну аудиторію імені професора М.П.Ковалка – видатного вченого, фахівця в галузі енергетики, громадського та державного діяча, доктора технічних наук, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки.

VI Міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи—2019»

2019.04.17-19 VI Міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи—2019»

17 квітня 2019 року в КПІ ім.Ігоря Сікорського розпочала роботу Шоста міжнародна конференція «Інтелектуальні енергетичні системи—2019».

[04-07.06.2019 | прийом заявок до 10.05.2019] VI Міжнародна конференція «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’19»

Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’19

Шановні колеги! Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошують Вас до участі у VI Міжнародній конференції «Енергетичний менеджмент: стан та перспективи розвитку – PEMS’19».

КПІ ім. Ігоря Сікорського та ще 33 українські університети готуватимуть фахівців з енергоаудиту (відео)

2019.04.11 урочистий захід «Вищі навчальні заклади – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів»

У КПІ ім. Ігоря Сікорського 11 квітня відбувся урочистий захід «Вищі навчальні заклади – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів». Його було проведено в рамках реалізації проекту «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S21) в Україні».

Святковий концерт напередодні 8 Березня

2019.03.07 На концерті в ІЕЕ виступає Володимир Пушкін

Цьогорічне свято весни надовго запам'ятається студентам, викладачам, співробітникам та гостям Інституту енергозбереження та енергоменеджменту.

КПІ ім.Ігоря Сікорського увійшов до ІІ етапу проекту "Вища освіта України"

термомодернізації будівель навчальних корпусів

Завершено процедуру відбору університетів для участі у спільному з Європейським інвестиційним банком та Північною екологічною фінансовою корпорацією Проекті "Вища освіта України".

Надія Буяк - молодий викладач-дослідник з ІЕЕ

Надія Буяк

У щорічному конкурсі асистент кафедри теплотехніки та енергозбереження ІЕЕ Н.А.Буяк отримала звання "Молодий викладач-дослідник – 2018". Зважаючи на плідну науково-дослідну діяльність, колектив кафедри вважає це абсолютно заслуженим здобутком і щиро вітає колегу.

Сторінки