Якнайкраще про університет говорять професійні успіхи й досягнення його випускників. КПІ ім. Ігоря Сікорського за роки існування дав путівку в життя сотням тисяч інженерів, винахідників, науковців. Багато з них стали лідерами в авіації та космонавтиці, радіотехніці та IT, металургії та біомеханіці.
Серед геніїв, які навчалися у нашому університеті, – легенда світового авіабудування Ігор Сікорський, батько радянської космонавтики Сергій Корольов, учений, що випередив час у галузі електрозварювання Борис Патон, і багато інших золотих імен.
Молоде покоління випускників, наслідуючи своїх попередників, також радує досягненнями й поповнює лави технічної еліти країни.
Тож секрети професійних успіхів, навчання в рідному КПІ та корисні поради студентам і абітурієнтам ми зібрали в новій рубриці – «Випускники».
Саме таким амбіційним професіоналом є Євгеній Качалка – спеціаліст у сфері телекомунікацій.
2012-го Євгеній з червоним дипломом закінчив Інститут телекомунікаційних систем за спеціальністю «Телекомунікаційні системи та мережі». А нині – співпрацює з провідною українською IT-компанією Infopulse Ukrain, серед клієнтів якої є потужні транснаціональні корпорації з оборотом понад 1 мільярд доларів.
Також Євгеній Качалка є спеціалістом-консультантом у проєкті з бельгійською компанією BICS – провідним постачальником комунікаційних послуг, світовим лідером з передавання мобільних даних.
«Коли я вступав до ІТС КПІ, у мене не було чіткого бачення, що мене очікує. Проте вже на той час, коли мобільні телефони стали доступними для широкого загалу, я знав, що моє майбутнє буде пов’язане з бездротовими технологіями. Я дуже вдячний факультетові та вишу. Глибоко переконаний, що силоміць нікого нічому навчити неможливо. Та якщо ми говоримо про простір і плацдарм, де студент може отримати знання, якщо він хоче чогось навчитися, то ІТС – це правильне місце», – ділиться досвідом Євгеній
А ще зазначає, що й у далекому 2012-му, й сьогодні ІТС не втрачає актуальності – якщо кілька років тому акцент у навчальних дисциплінах робився на технологіях 3G та 4G, то нині на ІТС превалюють такі дисципліни, як IT, machine learning та хмарні технології.
Втім випускник не обіцяє студентам, що успіх впаде на них з неба. За його словами, вчитися на ІТС важче, ніж вступити: за період навчання були й безсонні ночі, й студіювання важких дисциплін – фізиці та математиці в університеті приділяють величезну увагу. Та після закінчення університету кожен, хто плідно працював усі ці роки, розуміє: тепер можна собою пишатися, а отже, зусилля були того варті.