Випускники КПІ

Благодійний фонд “Асоціація випускників Київського Політехнічного Інституту”

Перший заступник голови правління: РОДІОНОВ Михайло Кузьмич
Адреса: Україна, 03056, м.Київ-56, проспект Перемоги, 37, головний корпус, 2 поверх, кімната № 264
Тел./факс: (044) 204-99-27
Е-mail: alumni@kpi.ua

Масол Віталій Андрійович

Віталій Андрійович Масол (14 листопада 1928, Олишівка Чернігівської області) — колишній прем'єр-міністр України (керував урядом: липень 1987 р. — жовтень 1990 р., червень 1994 — березень 1995).

Загинув випускник КПІ Володимир Миколаєнко

Володимир навчався в Навчально-науковому інституті атомної та теплової енергетики. Захоплювався американським футболом, грав у столичному клубі Bulldogs.

Він служив у одній з бригад Національної гвардії України, самовіддано захищаючи батьківщину.

Спогади студента КПІ 60-х: GAUDEAMUS!

Цей матеріал був запланований до публікації ще торік: саме тоді автор і його однокурсники відзначили п'ятдесяту річницю свого випуску.

КПІшниця отримала президентську відзнаку

Випускниця кафедри хімічної технології кераміки і скла хіміко-технологічного факультету ХТФ КПІ 2009 року Ольга (Шмельова) Стратій отримала відзнаку Президента України "Золоте серце" за волонтерство.

Випускник КПІ підтримує обдаровану молодь

Випускник 2017 року ФТІ КПІ ім. Ігоря Сікорського Дмитро Синенко вже 5 років є меценатом конкурсу «Техно-Україна» і допомагає талановитим дітям з малозабезпечених сімей здійснити їхню мрію.

Секції вихованців КПІ в Польщі – 100 років!

Сто років тому, в 1922 році, польські вихованці Київського політехнічного інституту створили у Варшаві Гурток випускників КПІ в Польщі, що згодом перетворився на Секцію, яка існує і дотепер.