Випускники КПІ

Масол Віталій Андрійович

Віталій Андрійович Масол (14 листопада 1928, Олишівка Чернігівської області) — колишній прем'єр-міністр України (керував урядом: липень 1987 р. — жовтень 1990 р., червень 1994 — березень 1995).

Студентські роки тепер позаду. Випускники ФІОТ про КПІ

Факультет iнформатики та обчислювальної технiки КПІ випустив студентів магістратури. Ось як вони підсумовують шість років навчання у політехніці.

«КПІ у трьох фразах — це багато нових знайомств, цікавий досвід, незабутні емоції», — каже новоспечений магістр Антон Копійка.

У КПІ проходять захисти бакалаврів і магістрів

Уже цього тижня випускники на фінішній прямій. Позаду незабутні роки, навіть попри усі виклики долі: друзі на все життя, сміх, сльози, радощі, віра в щасливе майбутнє, кохання, знайомства, можливості для розвитку — й це лише вершина айсберга, що пов’язана з КПІ.

Випуск фахівців для Укроборонпрому

У КПІ вручили сертифікат першим випускникам програми підвищення кваліфікації «Впровадження стандартизації та системи менеджменту якості на підприємствах та в організаціях оборонно-промислового комплексу».

Станіслав Гжималовський: один із фундаторів Секції вихованців КПІ у Польщі

100 років тому колишній студент Київської політехніки Станіслав Гжималовський разом з Войцехом Свєнтославським і Антоном Романовським зібрали випускників КПІ різних років у "Коло вихованців Київської політехніки" при Товаристві польських техніків.

Урочистий випуск офіцерів ІСЗЗІ

В ІСЗЗІ відбулися урочистості з нагоди 21-го випуску офіцерів. Дипломи й свої перші офіцерські погони отримали 50 випускників, серед яких 15 дівчат. 11 випускників здобули дипломи з відзнакою.

Семінар Секції вихованців КПІ в Польщі

Семінар "Економічне співробітництво Польщі з Україною" пройшов у містечку Домбровка поблизу Ключборка (Опольське воєводство, Польща) на початку жовтня 2021 р. Його організатором виступила Секція вихованців КПІ в Польщі.