ВПІ, кафедра графіки
Адреса корпусу № 25 КПІ ім.Ігоря Сікорського: вул. Володимирська 7, Київ

Пам'ятка архітектури, містобудування та історії побудована у 1890-х роках. Комплекс Дохідних будинків.

Лицьовий фасад головної будівлі симетричний, виконаний у неоренесансному стилі, центральна вісь виділена пілястрами по всій висоті, на першому поверсі - проїздом у двір і ганком з високими дверима і архівольтом в завершенні; між пілястрами на трьох верхніх поверхах - по два великих вузьких вікна з арковими перемичками; в мансарді - трикутний шпиль з віконним отвором. Бічні вісі акцентовані згрупованими по три вузькими вікнами також з арковими перемичками, які фланкуются пілястрами (на першому поверсі - рустованими). В оформленні четвертого поверху використані так звані венеціанські вікна, декоративне оздоблення яких надає будинку особливу привабливість.

На противагу головному будинку, композиція фасадів флігеля асиметрична, її тектоніку визначає схема поярусного членування (міжповерхові тяги, карнизи, міжвіконні пілястри). Архітектурний декор фасадів - лиштви вікон, карнизи з дентікуламі, пілястри, орнаменти - виконані в цегляному стилі.

У 1905 році власником маєтку став Сергій Митрофанович Кониський. У 1907-му за його ініціативи під егідою Товариства поширення в Києві середнього комерційної освіти тут відкрилося приватне Комерційне училище. Сергій Митрофанович обійняв пост Голови його опікунської Ради.

Комерційне училище працювало до 1920 року. За роки його діяльності тут побувала безліч видатних людей. Історію викладав Дмитро Іванович Дорошенко - публіцист, громадський діяч, засновник "Просвіти" на Катеринославщині, міністр закордонних справ Української Держави; закон Божий - протоієрей Василь Липківський - церковний реформатор, проповідник, педагог, публіцист, письменник, перекладач, майбутній засновник, ідеолог і перший предстоятель Української автокефальної православної церкви; російська мова - Іван Іванович Огієнко - український громадський, політичний і церковний діяч, майбутній міністр освіти і міністр віросповідань УНР, предстоятель Української Греко-Православної Церкви в Канаді; французьку мову - Софія Федорівна Русова - громадський діяч, одна з піонерок українського жіночого руху.
У 1910 році одну з квартир будинку знімав знаменитий український письменник Іван Семенович Нечуй-Левицький.

Тепер в будівлі розміщується кафедра графіки видавничо-поліграфічного факультету.