Іващенко В.В.

Іващенко Віталій Вадимович

Віталій Вадимович Іващенко - художній керівник Естрадного театру аматорів ЕТА, заслужений працівник культури України, доцент кафедри механіки пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів ММІ.

"Усмішки" від Віталія Іващенка

Віршам Віталія Іващенка притаманне широке коло тем. Краса жінки і краса природи, роздуми на вічні теми і на злобу (політичну) дня, гумор і сатира… У його збірках завжди можна знайти щось "під настрій".

Поезія Віталія Іващенко

В 1993 році (за сприяння редакції газети “Київський політехнік” і її тодішнього редактора Ж.О.Лянної) вийшла друком перша збірочка поезій доцента ММФ Віталія Іващенка “История любви”.

Вечір поезії Віталія Іващенка

Того вечора, 3 грудня 2009 року, у чудовій залі засідань Вченої ради вільних місць майже не було. Авторський вечір Віталія Іващенка, як завжди, зібрав багато шанувальників його таланту – викладачів, учених, студентів, ветеранів КПІ.

50-річний ювілей Естрадного театру аматорів

1 квітня 1959 р. студент четвертого курсу механічного факультету Віталій Іващенко організував студентський театр естрадних мініатюр, який назвали Естрадний театр аматорів ЕТА. 1 квітня 2009 р. театр святкував своє п'ятдесятиріччя.

Естрадному театру аматорів ЕТА – 50 років!

ЕТА – 50 років! З цієї нагоди я, доцент ММІ Віталій Іващенко, бодай коротко розповім про ювіляра, оскільки я його організував, писав усю комедійну драматургію, ставив вистави і грав.

До 20-річчя осередку “Просвіта” КПІ: Про мови

На моє переконання, поезія – це інструмент духовного самоусвідомлення, пізнання світу і власного “я”. Мова, а точніше мови, якими ми володіємо, це показник інтелектуального розвитку і досконалості особистості. Тому – три поезії про мову .