Публікації

Обчислювальна фізика виправляє результати класичної теорії

Про професора В'ячеслава Миколайовича Горшкова з кафедри загальної фізики і фізики твердого тіла наша газета вперше написала у 2016 році. Тоді він став лідером нашого університету з міжнародного визнання публікацій.

Як підібрати якісний журнал для своїх публікацій

19 квітня в Центрі інформаційної підтримки освіти та досліджень Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся науково-практичний семінар "Як підібрати якісний журнал для своїх публікацій". Його провела к.б.н.

Світові виміри наукових публікацій

У сучасному глобалізованому світі завдяки використанню новітніх засобів телекомунікацій та інформаційних технологій актуальним є вирішення проблем оперативного обміну інформацією про досягнення науковців незалежно від місця їх розташування.

Видатне досягнення наших хіміків [перша робота українських хіміків, опублікована у журналі Nature]

Співробітники кафедри органічної хімії і технології органічних речовин ХТФ к.х.н., с.н.с. П.О.Гунченко та м.н.с. Л.В.Черниш за участю студентки Є.Ю.Тихончук під керівництвом д.х.н., проф. А.А.Фокіна, у співпраці з університетами Гісена (Німеччина) та Стенфорда (США), використовуючи як вихідні сполуки так звані діамондоїди, синтезували молекули, які містять аномально подовжені зв'язки.

Народна академічна хорова капела Київського політехнічного інституту. Далі буде...

«Капела – співуча родина: історія хору КПІ, спогади і творчість капелістів». Книга з такою назвою вийшла друком у травні 2009 р. Вона є своєрідним автопортретом унікального колективу – Народної академічної хорової капели Київського політехнічного інституту, яка восени 2007 р.

Публікація вакансій для випускників КПІ

Чи можливо якимось чином розмістити у Вас на сайті вакансії для випускників Вашого ВУЗу?

В мережі КПІ ім. Ігоря Сікорського є спеціалізований ресурс для розміщення вакансій, пропозицій із практики та інших видів співробітництва із працедавцями - http://rabota.kpi.ua (Центр розвитку кар'єри КПІ ім.