💲 10 000 + пітч у Каліфорнії: конкурс для українських стартапів оборонного спрямування

Sikorsky Challenge x Oppenheimer Acceleration Defense Tech Demo Day — стартапи, які змінюють хід війни. 25 червня 2025 — день, коли інновації виходять на передову. Конкурс шукає рішення, здатні посилити обороноздатність України та стати частиною глобального ринку MilTech.

Геотрон: від студентського гуртка – до спеціалізованого центру

На XIII Міжнародному фестивалі інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України" команда проєкту "Модульна система дистанційного розмінування "Імпактор" стала переможцем у номінації "Краще стартап-рішення".

XIII Фестиваль "Sikorsky Challenge": заходи, проєкти, географія

Традиційний Всеукраїнський фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge", якій щоосені проходить у КПІ ім. Ігоря Сікорського, останнім часом ніби дорослішає: ось уже кілька років поспіль він позбавляється зайвого пафосу та не зовсім характерних для науково-інженерних конкурсів церемоній, стає більш діловим і строгим.

🎥 КПІшники серед переможців конкурсу «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та сучасні енергоефективні технології»!

У КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся фінал V Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з міжнародною участю «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та сучасні енергоефективні технології», що об’єднує талановиту молодь навколо питань енергоефективності, екологічної безпеки, біозахисту суспільства та ефективного використання енергії майбутнього, технологій сталого розвитку в цілому.

Жанна Остапенко. Економічний та ефективний

Жанна Остапенко – з когорти інженерів, вихованих Київською політехнікою, які, за словами ректора КПІ Анатолія Мельниченка, "мають створювати, конструювати, бути винахідниками і новаторами".

Інноваційні матеріали та біомеханічні медичні системи досліджують у ММІ

Науковий студентський гурток "Експериментальні дослідження нових матеріалів та біомеханічних систем", який працює на кафедрі динаміки і міцності машин та опору матеріалів Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту, є прикладом важливої діяльності молодих учених і студентів зі створення протезів для поранених бійців та всіх, кому потрібна хірургічна операція для відновлення рухливості.

У КПІ відбувся міжнародний форум «Штучний інтелект: глобальний діалог», що його організувала інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Ukraine

Протягом двох днів учасники форуму дискутували про тренди ШІ, спілкувалися з чатом GPT, пітчили власні ідеї застосування штучного інтелекту в сучасному світові. Серед тих, хто доєднався, були науковці, міжнародні експерти в галузі ШІ, представники органів державної влади й бізнесу.

Унікальний реабілітаційний комплекс від аспіранта ФБМІ - система дистанційної реабілітації «Основа»

Сучасна система дистанційної реабілітації з використанням багатофункціонального тренажера "Основа" зі зворотним біологічним зв'язком дає змогу професійно реабілітувати пацієнтів у зручному для них місці та комплексно розвивати м'язову моторику в дітей з ДЦП, постінсультних хворих, людей з травмами спинного та головного мозку, в постраждалих від війни.

Підписка на Sikorsky Challenge