Зустріч у ДПМ з телеведучою Анастасією Красницькою
Життєва аксіома: у дитинстві особливо запам'ятовуються зустрічі з відомими творчими особистостями. Майже двогодинний урок-діалог, який провела сьомого червня ведуча телеканалу "Київ24", викладачка Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ) журналістка Анастасія Красницька для учнів медіа школи з Василькова (Київщина) та вихованців інформаційно-творчого агентства "Юн-прес" (Київський палац дітей та юнацтва), було присвячено відзначенню Дню журналіста. Пані Анастасія має 15-річний професійний досвід роботи на телебаченні (понад чотири тисячі годин роботи у прямих ТБ-ефірах).
П'єзоелектричні двигуни – створено в КПІ
У Державному політехнічному музеї імені Бориса Патона відкрито виставку "П'єзоелектричні двигуни – створено в КПІ". Можливість організувати її з'явилася торік, коли співробітники музею під час дослідження одного окремого експонату музейної колекції – п'єзодвигуна отримали для поповнення музейного фонду окрім інформаційного матеріалу ще й унікальну колекцію зразків таких двигунів.
Казковий і предметний світи Като Лукач
В університетському Державному політехнічному музеї ім. Бориса Патона 24 квітня відкрито виставку "Казковий світ ілюстраторки і графіка Като К.Лукач". На ній представлено твори відомої художниці-графіка, дизайнерки та рекламістки ХХ століття, і сьогодні дуже популярної в Угорщині. Виставку приурочено до 125-ліття від дня її народження.
«Із полумʼя зродились»: урок мужності у ДПМ
На переконання ректора Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Анатолія Мельниченка, виставка "Із полум'я зродились", що відкрилася 23 січня цього року в університетському Державному політехнічному музеї імені Бориса Патона, – це ще один привід згадати про тих студентів і викладачів КПІ, яких вже немає з нами через підступну війну. "Ця виставка – це натхнення для молоді, студентів, викладачів, урок мужності для багатьох киян, гостей нашого міста", – наголосив він на церемонії відкриття.
Виставка «На грані» у ДПМ
Виставка відбувається в рамках благодійного проєкту «#НаГрані» та є результатом кропіткої, наполегливої праці висококваліфікованих художників та скульпторів Слов'янська, які взяли участь у волонтерській мистецькій ініціативі, започаткованій восени 2023 року Слов'янським краєзнавчим музеєм, Донецьким обласним художнім музеєм і Представництвом "Аустауш" в Україні – Центром громадянського суспільства "Друкарня".