[до 19.03.2022] Режим освітнього процесу

Опубліковано НАКАЗ НОН/91/2022 ВІД 21.02.2022 "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО НАКАЗУ ВІД 22.10.21 № НУ/222/2021 "ПРО ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСУ COVID-19"

Прогнозування нової хвилі COVID-19, пов’язаної з наближенням до України штаму Omicron

У черговому дослідженні науковці КПІ та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України відзначили, що нова хвиля COVID-19, пов’язана з штамом Omicron швидко поширюється у світі і рухається у напрямку Східного регіону Європи, в тому числі і у напрямку України.

Вчені про циклічність поширення пандемії COVID-19 і вплив вакцинації на її згасання в Україні та світі

Вчені КПІ та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського виконали дослідження поширення четвертої хвилі COVID-19, викликаної штамом «Дельта», в Україні та країнах світу, що відчули на собі найбільший вплив пандемії . Було виявлено, що протягом останніх 20 років мав місце циклічний характер пандемій важкого гострого респіраторного синдрому, свинячого грипу, Ебола і COVID-19 з п'яти-шести літнім періодом.

Протиепідемічні заходи в КПІ

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2021/2022 навчальному році з урахуванням вимог санітарного законодавства, вимог, установлених Кабінетом Міністрів України на період карантину, та необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на недопущення ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення COVID-19, розроблено наказ щодо забезпечення працівників і студентів КПІ безпечними умовами.

Форсайт COVID-19: вакцинація VS пандемія. Перспективи світу та України

Вакцини працюють, кількість нових вакцин зростає, глобальні програми імунізації охоплюють усе більше людей, удосконалюються терапевтичні засоби та технології лікування коронавірусної інфекції – це лише кілька головних положень, з яких виходили автори доповіді міжнародної компанії McKinsey&Com

Коли і як закінчиться пандемія COVID-19?

Ґрунтуючись на головному висновку нещодавньої доповіді McKinsey&Company про те, що визначальним засобом подолання пандемії COVID-19 є масове щеплення населення, науковці КПІ й Інституту епідеміології та інфекційних хвороб дослідили тенденції вакцинації і затухання хвороби в різних країнах світу. Країни були згруповані в п’ять кластерів.

Антиковідний пристрій від ТЕФ

Усі, хто працює, навчається або буває в першому корпусі КПІ, напевно вже користувалися безконтактним вимірювачем температури та дезінфектором, який встановлено біля вхідних турнікетів (див. фото). Називається він "Маячок".

Підписка на Коронавірус