Студенти мали можливість жити в гуртожитках університету Ворика, відвідувати заняття, проводити наукові дослідження в лабораторіях, подорожувати Великою Британією.
Монорейкова дорога з лінійним електроприводом – розробка 1960–70-х рр. на кафедрі електроприводу і автоматизації промислових установок (АЕМС-ЕП) за участю кафедри електричних машин на електроенергетичному факультеті (нині – ФЕА)
Серед студентів-переможців всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів, що крокували площею Знань на День першокурсника, був і шестикурсник ФЕА Андрій Рандюк – здібний перспективний студент кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу (АЕМС та ЕП).
За підсумками останньої сесії стали відомі імена нових стипендіатів іменної стипендії ректора НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського". Безсумнівно, кожен з них гідний і гордий отримувати цю стипендію, проте кожен має власну історію успіху.
За розробку енергоефективного обладнання для промисловості доцента ФЕА Сергія Олександровича Бур'яна відзначено премією Президента України для молодих учених на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки.
У цьому семестрі п'ятикурсник ФЕА з кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу (АЕМС-ЕП) Олексій Мельник отримує іменну стипендію ректора НТУУ "КПІ". До майбутньої фахової діяльності юнак крокує зважено і послідовно. Спочатку закінчив Дружківський машинобудівний технікум.
У цьому семестрі шестикурсник ФЕА з кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу Андрій Рімович отримує іменну стипендію ректора НТУУ «КПІ». До майбутньої фахової діяльності юнак крокує зважено і послідовно.
Засновано у 1936 р. як кафедру електрифікації промислових підприємств для підготовки інженерів з електрифікації та електрообладнання. Керував нею від початку і до 1957 р. проф. М.М. Васильєв.