You are here

Новини сайту кафедри ЛВЧКМ (ІФФ)

Subscribe to Новини сайту кафедри ЛВЧКМ (ІФФ) feed
Національний технічний університет України, інженерно-фізичний факультет - кафедра ливарного виробництва чорних і кольорових металів
Updated: 19 hours 56 min ago

Оголошується конкурс на індивідуальні гранти для участі в Європейському конгресі “Perspektywy Women in Tech Summit”

Wed, 24/07/2019 - 13:36
Оголошується конкурс на індивідуальні гранти для участі в Європейському конгресі “Perspektywy Women in Tech Summit” в Варшаві 13-14 листопада 2019 року. Грант покриває транспортування автобусом за маршрутом Київ – Варшава – Київ, проживання в готелі в Варшаві, участь у конгресі, харчування під час заходів, кава-брейки. Конгрес в Варшаві стане місцем зустрічі студенток, аспіранток, молодих жінок-вчених країн Європи, що навчаються, працюють у галузі комп’ютерних наук і інформаційних технологій та на їх міждисциплінарних перетинах із іншими сферами науки: прикладною математикою, електронікою, телекомунікаціями, кібербезпекою, механікою та механотронікою, автоматикою та робототехнікою, фізикою, нанонауками та інженерією матеріалів (ІФФ).Учасниці зможуть зустрітися з керівниками відомих світових high-tech компаній, вдосконалити свої наукові та технічні знання. Умови конкурсу будуть викладені на сайті проекту www.womenintechsummit.pl, а також на сайті Українського-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського. Заявки на отримання гранту подаються до 20 вересня 2019 року до оргкомітету конгресу в Варшаві в режимі on-line за адресою. В подальшому заявки розглядатимуться спільно з Українською частиною оргкомітету проекту ЄС “IT for SHE” – Європейського конгресу “Perspektywy Women in Tech Summit” у Варшаві, яка буде діяти на базі Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського. Інформація про роботу Української частини оргкомітету проекту ЄС “IT for SHE” буде надаватись на сайті Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Підсумки першого етапу вступних випробувань

Wed, 10/07/2019 - 10:10
Підсумки першого етапу вступних випробувань вступників на здобуття ступеня магістра, 2019 р.

Організаційні збори студентів 4 курсу

Thu, 20/06/2019 - 10:20
Організаційні збори студентів, щодо проведення вступних випробовувань на навчання для здобуття ступеня  магістра відбудуться 21 червня 2019 р. в ауд. 101 9 корпус о 12:00. Детальна інформація про іспити та час І етапу конкрсного відбору 01.07.2019 - 09.07.2019

Матеріали конференції Нові матеріали і технології в машинобудуванні-2019

Fri, 14/06/2019 - 15:37
Уважаемые коллеги! По материалам работыXІ-й Международной научно-технической конференции«Новые материалы и технологии в машиностроении-2019»,которая состоялась 30…31 мая 2019 г.опубликован сборник материалов конференции http://foundry.kpi.ua/images/stories/conference/conferenziya_2019.pdf Всем участникам огромное спасибо за участие в конференции.Приглашаем принять участие в работе XІІ-й Международной научно-технической конференции«Новые материалы и технологии в машиностроении-2020».

лекція Професора Школи Хімії м. Лілль (Франція) Жана Бернара Вогта

Mon, 20/05/2019 - 18:21
Шановні колеги! 23.05.2019 року (в цей четвер) о 10.25 в аудиторії № 203-9 відбудеться відкрита лекція Професора Школи Хімії м. Лілль (Франція) Жана Бернара Вогта на тему “Втомна поведінка матеріалів” в рамках академічного обміну Staff for Teaching програми Erasmus+ KA1. Мова лекції - англійська ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ. (студенти, аспіранти, викладачі і співробітники)

Графік складання заліків студентами ІV курсу гр. ФЛ-51 з переддипломної практики

Mon, 20/05/2019 - 16:50
Графік складання заліків студентами ІV курсу гр. ФЛ-51 з переддипломної практики Склад комісії Дата, час та місце складання заліку 23.05четвер 14:15 ауд. 405-9 доц. Гурія І.М. проф. Затуловський А.С. ас. Лук’яненко І.В. доц. Лютий Р.В. доц. Самарай В.П. доц. Фесенко М.А. доц. Ямшинський М.М. Баннікова Є.С., Бичков В.А., Живцов В.А., Згоранець О.В., Кирилков Р.В., Потапенко О.А., Сидоренко А.С., Халявкін А.А., Шевчун Д.Ю. Залік приймається при наявності у студента: 1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці). 2. Заповненого щоденника практики з необхідними підписами та печатками. 3. Підпису Фесенка М.А. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету (для тих студентів, які не планують продовжувати навчання в магістратурі). 4. Підпису Сиропоршнєва Л.М. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім’я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи). 5. Підпису Ямшинського М.М. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту з переддипломної практики на трьох мовах (українською, англійською та російською) в електронному вигляді у форматі .rtf одним файлом (надіслати на електронну пошту foundry@iff.kpi.ua, у листі та у файлі вказати ПІБ та назву звіту). 6. Методички з програмою переддипломної практики.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій