Новини сайту кафедри ЛВЧКМ (ІФФ)

з Новим роком та Різдвом Христовим

3 weeks 2 days ago
Шановні колеги!!!Колектив кафедри ливарного виробництва вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим З Новим роком, з новим щастям!Хай цей рік для вас удасться.На роботі хай шанують,Часто премії дарують.Хай пухнастий білий снігГрошей сипле на поріг,Хай веселим рік цей плине,Та здоров’я не покине!Хай насіється із небаТе, чого усім Вам треба.Хай зійде вам Божа ласка,І в життя приходить казка!З Новим роком, українці!Хай в квартирі і хатинціЗаіскриться вогник чуда,Хай добро до вас прибуде!Вдома люблять, обіймають,За дрібниці хай не лають.Буде хай чудовий настрій.З Новим роком, з новим щастям!
Кафедра

Про режим роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського у зв'язку з новорічними святами

2 months ago
Відповідно до Наказу 7-281 від 14.11.2019 оголошуються неробочими днями для працівників, які працюють за 5-денним робочим тижнем. Вважаються робочим днем для працівників, яким встановлений п'ятиденний робочий тиждень: суботу 16 листопада 2019 р. з відпрацюванням у цей день за понеділок 30 грудня 2019 p. суботу 30 листопада 2019 р. з відпрацюванням у цей день за вівторок 31 грудня 2019 p. суботу 07 грудня 2019 р. з відпрацюванням у цей день за четвер 02 січня 2020 p. суботу 21 грудня 2019 р. з відпрацюванням у цей день за п'ятницю 03 січня 2020 p. суботу 11 січня 2020 р. з відпрацюванням у цей день за понеділок 06 січня 2020 р. Детальніше: https://kpi.ua/board-holidays.
Кафедра

Графік складання заліків з переддипломної практики ОПП магістр

2 months 4 weeks ago
Склад комісії Дата, час та місце складання заліку 29.10 вівторок 12:20 ауд. 411-9 30.10 середа 14:15 ауд. 411-9 проф. Затуловський А.С. доц. Лютий Р.В. доц. Сиропоршнєв Л.М. доц. Федоров Г.Є. доц. Ямшинський М.М. Івжич Д.О. Карповський Д.О. Коробчук М.М. Мартиненко І.О. Павлик В.Г.   проф. Верховлюк А.М. доц. Гурія І.М. доц. Кочешков А.С. ас. Лук’яненко І.В. доц. Фесенко М.А. доц. Шейко О.І.   Восколович В.С. Деркач Д.О. Звєрєв О.В. Кивгило Б.В. Ніколаєв В.В. Залік приймається при наявності у студента: 1. Оформленого звіту з переддипломної практики з підписом керівників від університету та підприємства з печаткою на титульному аркуші (обкладинці). 2. Заповненого щоденника практики з необхідними підписами та печатками. 3. Підпису Фесенка М.А. на обкладинці, як свідчення про співбесіду з ним з питання працевлаштування по закінченні університету. 4. Підпису Сиропоршнєва Л.М. на обкладинці, як свідчення про наявність у нього заяви від студента на ім’я декана з візою керівника про остаточне формулювання теми дипломного проекту (роботи). 5. Підпису Ямшинського М.М. на обкладинці, як свідчення про здану анотацію звіту з науково-дослідної практики на трьох мовах (українською та англійською) в електронному вигляді у форматі .rtf одним файлом (надіслати на електронну пошту foundry@iff.kpi.ua, у листі та у файлі вказати ПІБ та назву звіту). 6. Методички з програмою переддипломної практики.
Кафедра
Subscribe to Новини сайту кафедри ЛВЧКМ (ІФФ) feed