Центр культури та мистецтв Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Контактна інформація:
Адреса ЦКМ: 03056, Київ, проспект Берестейський, 37, 03056, Київ, Україна

Телефони для довiдок: +380 44 204 83 26
URL:
Директор ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського: Галушко Михайло Михайлович

В КПІ ім. Ігоря Сікорського функціонує Центр культури та мистецтв. Центр культури і мистецтв з 1993 року є складовою частиною державної культурно-освітньої системи України.

Це широко доступний, комплексний, культурно-освітній заклад, який надає студентської молоді можливості всебічного розвитку і самовизначення у сфері вільного часу, сприяє організації змістовного проведення дозвілля і відпочинку. У колективах художньої самодіяльності займаються більше трьох тисяч студентів і співробітників університету. Шість колективів отримали почесне звання "народний". Багато випускників КПІ закінчили театральні та музичні вузи і працюють в галузі культури.

До організаційної структури ЦКМ входить картинна галерея імені Григорія Синиці

Творчі колективи

Колективи ЦКМ запрошують усіх до великої мистецької спільноти Київської політехніки. Бажаєте долучитися? Обирайте жанр на свій смак та приходьте на зустрічі. Переглядайте виступи усіх колективів у відео.

Функції ЦКМ

  • Здійснює підготовку і проведення тематичних, театрально-концертних, видовищно-спортивних, танцювально-розважальних, інформаційно-виставочних, відео-комп’ютерних, науково-методичних, науково-технічних, літературно-художніх, ритуально-обрядових заходів і програм.
  • Проводить свята, фестивалі, дискотеки, аукціони, художні виставки творів аматорського мистецтва студентів, співробітників, та професійні виставки художників, організовує консультації та лекторії з різних галузей мистецтвознань.
  • Створює театральні, хореографічні, вокальні та художні студії, музичні ансамблі і групи, оркестри народних інструментів та інші аматорські художні колективи для організації культурно-дозвільних заходів, залучає для проведення цих заходів професійні колективи та виконавців.
  • З дозволу ректора надає послуги по проведенню концертних, театральних, видовищно- спортивних та різних культурно-освітніх заходів та фестивалей іншими організаціями і установами.

Схема корпусу ЦКМ

Центр культури та мистецтв КПІ ім.Ігоря Сікорського - це популярне місце проведення концертів, політичних та мистецьких заходів.

схема залу ЦКМ фойє ЦКМ 1-го поверху фойє ЦКМ 2-го поверху