Центр культури та мистецтв

Центр культури та мистецтв Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Контактна інформація:
Адреса ЦКМ: 03056, Київ, проспект Перемоги, 37, 03056, Київ, Україна

Телефони для довiдок: +380 44 204 83 26
URL:
Директор ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського: Галушко Михайло Михайлович

В КПІ ім. Ігоря Сікорського функціонує Центр культури та мистецтв. Центр культури і мистецтв з 1993 року є складовою частиною державної культурно-освітньої системи України.

Це широко доступний, комплексний, культурно-освітній заклад, який надає студентської молоді можливості всебічного розвитку і самовизначення у сфері вільного часу, сприяє організації змістовного проведення дозвілля і відпочинку. У колективах художньої самодіяльності займаються більше трьох тисяч студентів і співробітників університету. Шість колективів отримали почесне звання "народний". Багато випускників КПІ закінчили театральні та музичні вузи і працюють в галузі культури.

Творчі колективи

Колективи ЦКМ запрошують усіх до великої мистецької спільноти Київської політехніки. Бажаєте долучитися? Обирайте жанр на свій смак та приходьте на зустрічі. Переглядайте виступи усіх колективів у відео.

Схема корпусу ЦКМ

Центр культури та мистецтв КПІ ім.Ігоря Сікорського - це популярне місце проведення концертів, політичних та мистецьких заходів.

схема залу ЦКМ фойє ЦКМ 1-го поверху фойє ЦКМ 2-го поверху