Ліга КВН НТУУ “КПІ”

Керівник: Хомутянський Анатолій Станіславович
Телефон: 066-721-89-79
Розклад: Понеділок, п’ятниця; Час: 17.00 – 21.00

Історія руху КВН в НТУУ "КПІ" розпочалася в 1993 році з ініціативи адміністрації Центру культури та мистецтв. Перша команда "Ковбої політеху" розпочала своє існування з першого учасника, а потім капітана команди М. Неліпи. Хлопці самі розробляли сценарії, готували тексти нових реприз, скетчів, жартів. Першим режисером був П. Олевський. Стиль команди завжди вирізнявся високим рівнем внутрішньої культури.

У березні 1995 року народилася нова команда КВН "Матадори". За шість років плідної праці під керівництвом незмінного капітана команди В. Ботнікова вони стали чемпіонами України, віце-чемліонами Ліги Асоціації команд КВН України, півфіналістами Міжнародної північно-західної ліги, успішно грали у Маслякова, збирали повні зали по всій Україні. Розроблено Кодекс честі члена КВН. Вимоги до учасників команд складні: бути хорошими артистами, співаками, танцюристами, режисерами, костюмерами, дизайнерами, вміти придумувати жарти і при цьому бути хорошими студентами. З 1961 року вже повелось, що КВН — це студентська гра, тому в НТУУ "КПІ" грати в КВН не полишать, доки тут вчитимуться веселі й дотепні, яких щоразу прийматимуть до Центру культури та мистецтв.

З квітня 1999 року з ініціативи О. Єрьоміна та за допомогою організаторів Максима, Артема та Галини Сагдієвих була створена і існує Ліга КВН КПІ. Ліга КВН КПІ — це об'єднання молодих команд всього університету.