Народний ансамбль народного танцю "Політехнік" Центру культури і мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» був заснований у 1946 році.

За часи свого існування прославляв народне мистецтво в Україні та за її межами.
На посаді художнього керівника та головного балетмейстера народного ансамблю танцю «Політехнік» є Бойченко Уляна Сергіївна. Яка повністю оновила репертуар колективу. Щорічно ансамбль посідає призові місця на міському огляді-конкурсі народної творчості та Всеукраїнськомуфестивалі-конкурсі народної хореографії ім. Павла Вірського. У 2016 р. було проведено сольний концерт ансамблю з нагоди 70-річчя утворення колективу і підтверджено звання народного, у квітні 2018 році, було проведено звітний концерт. Учасники та керівники ансамблю постійно експериментують, і нині до програми входять не лише народні танці, а й класичні та сучасні (контемперарі, афроджаз). Побував «Політехнік» з концертами у Польщі (7 разів), Болгарії, Італії, Чехії, Німеччині, Швейцарії, Ліхтенштейні, Франції.

За творчу діяльність, високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва ансамбль неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками.

Керівники Уляна Бойченко та Дмитро Бакун