Мистецтво – це важко? Так, але якщо ним займатися в дружньому колективі, то навіть найскладніша діяльність стає насолодою.

Вже 75 років колектив зачаровує і хвилює серця чисельних шанувальників пісні своєю самобутністю і високохудожнім виконанням, дивовижним розмаїттям голосів, різнобарв’ям емоційності, душевною відкритістю та доброзичливістю.

Капела виступає у багатьох концертних залах Києва, вона є постійним учасником Різдвяних концертів у Національному театрі опери та балету, численних культурних заходах міста; активно бере участь у програмах на радіо та телебаченні, з успіхом презентує інститут на різноманітних шоу проектах. Все тому, що має найрізноманітніший репертуар - від автентичного фольклору до класичних обробок a-capella, творів сучасних композиторів; від вокально-хореографічних сцен, композицій, народних дійств до фольк-опери та джазу.

Кожен член хору має унікальні здібності, можливості та ступінь заглибленості в мистецтво, про те разом, вони творять дива.

Хоч би де не виступала хорова капела — на рідних теренах чи на далеких континентах — світ визнає великі заслуги її як творця надзвичайно оригінальних, самобутніх і водночас загальнолюдських пісенно-музичних скарбів, цілющої української пісні. Про це переконливо свідчать схвальні статті у пресі Німеччини, Румунії, Польщі, Франції, Норвегії, Фінляндії, Іспанії, Португалії, Італії і ще багатьох країн.

Зараз капела з успіхом гастролює по країнах Європи, бере участь у конкурсах та фестивалях та робить неоціненний внесок у відродження та розвиток українського хорового мистецтва та популяризацію української культури.