Балет у технічному вузі? Так! Театр танцю «Арт-Балет» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» - перший у Києві студентський модерн-балет, який з 2017 року розвиває жанр modern ballet (сучасний балет) на сцені Центру Культури і Мистецтв. Володар Гран-Прі Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів( серед яких Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Kyiv Art Fest», Всеукраїнський фестиваль «Феєрія мистецтв», танцювальний чемпіонат «The Challenge» та ін.), колектив демонструє постановки у таких напрямах хореографії, як модерн, контемпорарі та класичний танець. За п’ять років творчої діяльності у репертуарі колективу вже більше 15 оригінальних хореографічних постановок, серед яких «Танго», «Листопад», «Nota bene», «Наступна станція «Політехнічний інститут», «На дивних берегах», «В глибинах підсвідомості», «Подих натхнення», «Журавлі», «Танець дракона», «Вальс #2», «Справа в тому…», «Carol of the bells» та інші.

Артисти Театру танцю - це студенти, які повірили у себе , пішли за мрією і змогли розкрити свій творчий потенціал. У колективі танцюють студенти майже усіх факультетів та інститутів КПІ.

Засновник і художній керівник Театру танцю «Арт-Балет» - режисер класичного балету, Марія Каравська.