Вокальний ансамбль «Сьоме почуття» був створений на базі ЦКМ КПІ ім.Ігоря Сікорського у 1996 році. Учасник Міжнародного молодіжного фестивалю «Батумі-Одеса Київ» , Дипломант культурно-мистецьких проектів у Львові, Всеукраїнського фестивалю «Введенські піснеспіви». Приймав участь в естрадному конкурсі «Кришталева зірка», у Всеукраїнському вокально-хореогрофічному конкурсі «Kiev-Art Time», конкурсі «Камертон» та ін. Вокальний ансамбль працює в жанрі сучасної естрадної пісні. У репертуарі вокального ансамблю є патріотичні, авторські пісні, українські народні, та популярні естрадні пісні.

Ансамбль «Сьоме почуття» приймає активну участь у соціальних проектах та благодійних концертах. Виступає у військових шпиталях, бригадах та військових частинах ЗСУ України. Має два авторські патріотичні концерти у ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського: «Ми на своїй Богом даній землі» (2019р.), «Нескорені» (2021р.). Має дипломи та подяки за активну громадську позицію, за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, підтримку ВМС, ЗСУ України, від мерів Києва , Львова, командирів бригад ЗСУ України, та ін.

Керівник - лауреат Всеукраїнських конкурсів та фестивалів, режисер, автор та виконавець пісень, Світлана Токарь - Чірікалова.